Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Cześć.Chciałbym odwołać się od bana.

#11

Tak jak napisał xNight - napisałeś to dopiero po miesiącu...
Swoją drogą, do rzeczy związanych z UB nie pisze się na discordzie, tylko na forum. Nie wiadomo, czy to Twój brat... Ale jeśli inne osoby zauważyły, że nigdy nie używałeś niestosownych słów to jednak była to chyba osoba trzecia. Człowiek popełnia błędy, a Ty na pewno po tej sytuacji zapamiętasz o tym, by zabezpieczać swoje konto. Dlatego też jestem za UB.

#12

No cóż. Prawdę mówiąc, kiedyś nie przepadałem za tobą. Byłem kilka razy świadkiem jak napisałeś necenzuralne wypowiedzi, jednak nigdy nie na publicznym chacie. Przez krótki czas nawet mi obliżałeś za to że odeszłem z twojej gildii wraz z kilkoma graczami. Ja też nie byłem święty, ale nasze relacje z czasem uległy znacznej poprawie. Nie wierzę byś ty mógł pisać wiadomości tego typu na chacie. Osobiście jestem za UB dla ciebie.

#13

Ja jestem przeciwny ub ze względu na to że każdy może kogoś z wyzywać a potem głupio tłumacząc się że to brat napisał. A tym bardziej że nawet jeśli napisał to twój brat to regulamin mówi że z danego konta może korzystać właściciel owego konta i tym bardziej że nie ma pewności że to nie było zamierzone działanie. Dlatego jestem przeciw UB
Królu ZUS
Zarządca
Marioshaha & Szulc Company

#14

Ban pozostanie aktywny do końca edycji. Na przyszłość bardziej zadbaj o bezpieczeństwo swoich kont.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości