Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Mały event

#1

Chciał bym zaprosić graczy oraz administracje do wzięcia udziału w małym evencie.

Polegał by on na ślubie tak ślubie graczy:

kokose2 z Juli

Administracje prosił bym o pomoc i skontaktowanie się oczywiście jedna osoba z administracji jeśli się zgodzi to zostanie księdzem.

Event ma polegać na dobrej zabawie oraz małym role playu.

Data ślubu jest jeszcze nie znana. Będziecie informowani o przebiegu wydarzenia ale na pewno jeszcze w tej edycji.

Do zobaczenia.
Odpowiedz

#2

Nie sądzę, aby to był dobry pomysł. Mały event dla dwóch graczy czyli wasz "ślub" wymaga pluginu a wątpię, aby Wódz specjalnie szukał pluginu specjalnie dla Was. Gdybyś napisał propozycję o dodaniu tego pluginu, to chociaż pomyślałbyś o innych graczach. Sama nazwa wątku "Mały event" nic nie świadczy, może się ona kojarzyć równie z dodaniem mini-eventów co 2 dni. Przepraszam, ale jednak dodanie pluginu tylko dla dwóch graczy jest bezsensu.


Poza tym, mogłeś napisać to tuaj. http://forum.mineworld.pl/forumdisplay.php?fid=43
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz

#3

(14-04-2019, 14:21 PM)xNightmaree napisał(a): Nie sądzę, aby to był dobry pomysł. Mały event dla dwóch graczy czyli wasz "ślub" wymaga pluginu a wątpię, aby Wódz specjalnie  szukał pluginu specjalnie dla Was. Gdybyś napisał propozycję o dodaniu tego pluginu, to chociaż pomyślałbyś o innych graczach. Sama nazwa wątku "Mały event" nic nie świadczy, może się ona kojarzyć równie z dodaniem mini-eventów co 2 dni. Przepraszam, ale jednak dodanie pluginu tylko dla dwóch graczy jest bezsensu.


Poza tym, mogłeś napisać to tuaj. http://forum.mineworld.pl/forumdisplay.php?fid=43
Przepraszam ale kto tu mówił o pluginie A tak jak wspomniałem ma być to role play i to jest tylko propozycja.
Odpowiedz

#4

To miałby być event? Równie dobrze możecie zrobić coś takiego samemu, na survivalu, czy creative, bez pisania tego wątku, zaprosili byście na chacie ludzi, niektórzy by przyszli, niektórzy nie... Nie widzę sensu tego wątku, jak pisałam - możecie zrobić coś takiego samodzielnie.
Odpowiedz

#5

No dobrze, nie licząc, że tu nie chodzi o ten plugin, ale to nie zmienia faktu, że to nie jest problem,pytanie czy propozycja, mogłeś to napisać w dziale Sprawy ogólne.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz

#6

Wydaje mi się, że nie jest to dobrym pomysłem angażowanie czasu administracji i graczy do przeprowadzenia eventu, którym zainteresowane są tylko 2 osoby ( bez urazy ale wątpię aby kogoś z graczy interesował czyiś ślub w minecraft jako event ). Zawsze możesz zapytać na czacie i jak ktoś będzie zainteresowany to weźmie w Twoim roleplayu udział, ale uważam, że organizowanie z tego powodu eventu jest bez sensu.
Odpowiedz

#7

Tak jak jest napisane wyżej, nie uważam tego jako "event". Zabawa dla dwóch osób plus czas zajęty jednemu z administracji. Zróbcie we własnym gronie, na CV, wybudujcie mega kościół, sale balową, ze stojaków możecie zrobić sztuczny tłum, ładne napisy ze sztandarów, ogarnijcie skiny adekwatne do tematu i zabawa jak ta lala Uśmiech
Odpowiedz

#8

No wszystko fajnie i ślicznie, bo ja osobiście lubię role play, ale lubię też logiczne myślenie. Nie zrozum mnie źle, ale dużo ludzi takie akcje robi na serwerze creative budując samodzielnie budowle i zapraszając znajomych by właśnie odegrać jakąś scenkę. Jestem pozytywnie nastawiony do samego pomysłu, ale angażowanie w to administracji to według mnie czyste marnotrawienie czyjegoś czasu. Baw się do woli, tylko nie przesadzaj z rozmachem Oczko
Odpowiedz

#9

Chciałbym przypomnieć że byłem księdzem na drugiej edycji i nawracałem graczy, ślubu też jestem w stanie udzielić
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#10

To myślę że nie przejdzie tym bardziej z takim księdzem
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości