Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Owoce Refrenu

#1

Owoce Refrenu moim zdaniem powinny zostać zablokowane jeżeli chodzi o ich spożycie... gdyż utrudnia to graczom rozgrywkę.. jacyś ludzie mogą się tepac do twojego domku... Pozwólcie ze to zobrazuje
załóżmy ze gracz o nicku... na przykład "Test" "przechlał" cały dzień w real na kopaniu , kopal przez 24 godziny bez żadnych wspomagaczy lub cheatow ,.. prosto mówiąc , uczciwy gracz , po kopaniu , gdy jest już zmęczony idzie do domku .. ma cały zabezpieczony domek , dźwignie , drzwi , klapy , skrzynki , piece , i ma cały EKWIPUNEK (nie skrzynie)
wypelnionom diaxami lub innymi surowcami , zmęczony idzie do domku i widzi nick przez ścianę ( po wejściu do domku ) załóżmy ze za ścianom widział nick "Test 2" myślał ze test 2 nic mu nie zrobi bo ma wszystko zabezpieczone.. ale test 2 miał owoc refrenu zjadł i się tepnol  , następnie zabił uczciwego gracza TEST  mając kill aure albo po prostu dobre itki i koxy i nagle teleportuje się za pomocom owocu do domku gracza "TEST" następnie zabija gracza test i zabiera jego CENNE itemy które żeby zdobyć musiał chlać na kopaniu jeden CAŁY dzień w REAL , znudzony uczciwy gracz TEST postanawia nie grac na serwerze SURVIVAL bo nie jest tam nawet bezpieczny pod zabezpieczeniami , postanawia nie grac już MC zrozpaczony...



 Awiec to jest moja opinia na ten temat.. raz już tak miałem i bylem ZDENERWOWANY jakbym wstał potrojna lewom nogom   



Jaka jest Wasza opinia na ten temat? prosze o skomentowanie Oczko
Odpowiedz

#2

Perłami również można dostać się do słabszych punktów działek. Może je także zablokujemy?
To jest survival. Możesz tak ułożyć, zaplanować działkę, żeby nikt nie wszedł w niepożądane przez ciebie miejsca przy wykorzystaniu tych przedmiotów.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Jak chcesz sobie stać na AFK jest od tego spawn -.- To jest SURVIVAL.
Jeśli chcesz być AFK to zrób sobie bardzo małe pomieszczenie z dużą ilością psów, małe prawdopodobieństwo że owoc Ciebie tepnie do pomieszczenia 2x2x2 a jeśli już ktoś się zjawi i Ciebie uderzy to psy go zjedzą ;D

możesz zrobić pomieszczenie większe z mechanizmem ukrywania drogi pod lawa, sam będziesz stal na jednym ogrodzonym klocku a innego gracza tepnie prosto do lawy i po problemie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#4

Kolejny gracz który nie rozumie że survival na MW to nie klub myszki miki. Może jeszcze usuniemy zombie, bo mogą tego biednego górnika zjeść?
Odpowiedz

#5

SPOKOJNIE , bez nerwów bo była to tylko propozycja więc niema powodów do denerwowania się. Oczko thx za odpowiedzi lub komentarze pod ta propozycja



   PS chodziło mi TYLKO o owoce refrenu więc zombie niema co usuwać przed perlami się łatwo ochronić ale przed owocami już trudniej... ale jak już  mówiłem.. to była tylko propozycja
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości