Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Jesteś za?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
2 25.00%
Nie
62.50%
5 62.50%
Nie mam zdania.
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Edycja 3.1 Creative

#1
Gwiazdka 

-Typ wątku: PROPOZYCJA

-Serwer: Creative

-Szczegóły:

a) Edycja 3.1 Creative - polegałoby to na zachowaniu działek graczy na 3 edycji, zmiany by nastąpiły tylko z "drogach" pomiędzy działkami i na spawnie (nowe) wraz z rozpoczęciem
"4 edycji". Właściwa 4 edycja nastąpiła by na SV, serwer zostałby normalnie zamknięty, tak samo jak podczas wprowadzania każdej innej edycji. Wymienione zostałyby pluginy (wspomniane w Teaserze np. MWCore).

b) To nie jest konieczne, ale pieniądze uzbierane przez graczy CV na 3 edycji nie zostały by
zresetowane, podobnie jak działki.

~Red
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#2

Wiem, wiem... Takie Pay2win trochę, ale według mnie rangi SVIP powinny mieć przeniesione, oczywiście nie koło spawna i po jakimś czasie, bo nie chcemu zadręczać wodza. Inne osoby mogłyby kupić tak jak rok temu; tzn. za drobną opłatę. Bo wtedy trochę Miro by się pomęczył choć Minecrafta ma we krwi. To jest moje zdanie. Może ktoś mie poprze, ale nie sądzę Płacz ze śmiechu.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#3

(01-05-2019, 17:47 PM)Red_Comparator napisał(a): a) Edycja 3.1 Creative - polegałoby to na zachowaniu działek graczy na 3 edycji, zmiany by nastąpiły tylko z "drogach" pomiędzy działkami i na spawnie (nowe) wraz z rozpoczęciem
"4 edycji". Właściwa 4 edycja nastąpiła by na SV, serwer zostałby normalnie zamknięty, tak samo jak podczas wprowadzania każdej innej edycji. Wymienione zostałyby pluginy (wspomniane w Teaserze np. MWCore). 

Po pierwsze. Nie po to jest płatna opcja przeniesienia struktury w sklepie (z tego co wiem to tyczy się także przeniesienia między edycjami) żeby ją obchodzić tego typu propozycjami. W końcu utrzymanie serwera kosztuje swoje. A po pracy wkładanej przez zarząd serwera to raczej jeszcze do tego dopłacają. Jeśli nawet nie finansowo to czas też nie jest darmowy w szczególności programisty, dzięki któremu serwer może się pochwalić autorskimi nie spotykanymi u konkurencji plaginami.

Po drugie nowa edycja to nowy początek zarówno dla stałych bywalców jak i nowych graczy. Niech nowy start będzie równy dla wszystkich i w równym stopniu. Pozostawienie działek starych graczy było by według mnie niesprawiedliwe dla nowych graczy (nie odnosząc się do opcji w sklepie P2W to P2W Płacz ze śmiechu).


(01-05-2019, 17:47 PM)Red_Comparator napisał(a): b) To nie jest konieczne, ale pieniądze uzbierane przez graczy CV na 3 edycji nie zostały by
zresetowane, podobnie jak działki.

Nie jest to wykonalne bez wyłączenia na stałe żetonów (zmniejszenie funkcjonalności, która była wprowadzona z inicjatywy samych graczy) lub zachwiania ekonomii serwera (ponowne obejście opcji w sklepie premiom).


(01-05-2019, 18:12 PM)BartiX2006PL napisał(a): Wiem, wiem... Takie Pay2win trochę, ale według mnie rangi SVIP powinny mieć przeniesione, oczywiście nie koło spawna i po jakimś czasie, bo nie chcemu zadręczać wodza. Inne osoby mogłyby kupić tak jak rok temu; tzn. za drobną opłatę. Bo wtedy trochę Miro by się pomęczył choć Minecrafta ma we krwi. To jest moje zdanie. Może ktoś mie poprze, ale nie sądzę 
[Obrazek: finna.png].

Wypowiedz jest sama w sobie hipokryzją mówisz o P2W i podsuwasz opcje w której płaci się mniej by mieć więcej przeniesienie struktury jest w sklepie dodanie tego do svip-a to raczej zmniejszenie P2W.
[Obrazek: syknatura-1.png]

1

#4

Światy zostaną zresetowane tak jak miało to miejsce w przeszłości.

W IV edycji dojdzie do pewnej zmiany na serwerze Creative, która powinna spodobać się większości graczy. Więcej o tym będzie można przeczytać w drugim teaserze, który już niedługo powinien się pojawić.

Co do drugiej części propozycji: pieniądze zostaną również zresetowane.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
2
1
1
1
1
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości