Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja - WG-GUI Dodatek

#1

Typ: -=[PROPOZYCJA]=-
Serwer: Creative
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Treść:

To dodatek do pluginu WG-GUI, mający na celu dodatek kilku nowych "flag" to okienka z wyborem permisji. Takowe usprawniły by miasta wymagające np. chodzenia po ulicach na gm 0, a budowania na gm 1.

a) Flagi:
-Gamemode 0
-Gamemode 1
-Gamemode 3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Każdy może wywnioskować, iż takie flagi zmieniałyby graczowi automatycznie gamemode w wybranej przez użytkownika WorldEditem terenu.

b) Flagi dotyczące latania:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
np. Gracz, który ma gamemode 1, w związku z łamaniem ustalonego na forum regulaminu latałby po mieście, jestem za dodaniem flagi "No-Fly" .W miastach, w których buduje się działki na Gm 0, można by było zaimplementować flagę "Fly" umożliwiającą graczowi na gm 0 latać w wyznaczonym obszarze.

c) Flagi dotyczące ekwipunku:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotyczyłaby wraz z wyjściem z regionu kasowaniem itemów z eq wyznaczonych przez operatora WorldEdita.

Wszystkie flagi działałyby na tej samej zasadzie co dotychczas dodane.
Dziękuję.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#2

Co do tego pomysłu, nie jest aż taki zły. Jestem za TAK.
Czekam aż Admin zatwierdzi ten pomysł.








- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1
Odpowiedz

#3

To by było duże ułatwienie dla właścicieli miast, gdzie przebywają nieznani mu gracze. Np. żeby nie kopiować unikatowej waluty miasta (np. papier z enchantem i nazwą). Tak to ma się w moim przypadku. Wczoraj wprowadziłem do Mv waluty... Marki Redańskie i Riveny... Nie chcę żeby je kopiowano, dla tego dodałem punkt o clear eq po wyjściu z regionu. Zamieścił bym ostrzeżenie przez znikaniem itemów z eq.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#4

Flaga "fly" jest już dostępna.
Flaga "game-mode" jest również dostępna, ale na razie nie blokuje ręcznej zmiany trybu gry wewnątrz regionu. Można sobie z tym poradzić używając flagi "blocked-cmds".
Flaga dotycząca czyszczenia ekwipunku z wybranych przedmiotów nie istnieje i nie wiem kiedy mogłaby się pojawić. Gdy się pojawi poinformuję o tym. Najprawdopodobniej będę musiał ją sam stworzyć, przygotować i zarejestrować w WG, a to będzie bardzo czasochłonne.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#5

Dobrze, dzięki za pomoc.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości