Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy ta idea ma sens?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
28.57%
4 28.57%
Nie
57.14%
8 57.14%
Nie mam zdania.
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PROPOZYCJA] System przyjaciół (4 edycja)

#1

Witam! Kolejny raz piszę wątek w sprawie jakiejś propozycji, mam nadzieję że ta przypadnie wam do gustu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PROPOZYCJA]
Dotyczy wszystkich serwerów.
------------------------------------------------------ -
A zatem, czas na wyjaśnienia.
Niedawno pomyślałem, co gdyby na MW gracze mogliby się ze sobą kontaktować przebywając na innych serwerach? Odpowiedziałem sobie na to - widziałem takie
rozwiązania na innych serwerach. Teraz przejdźmy do tego, jak to by mogło działać,
czyli komendy itd.

------------------------------------------------------ -
Nie znam nazwy tego pluginu, ale oferuje on komendy służące do rozmawiania przez prywatne wiadomości. Za przykład wezmę taką sytuację.

-Jesteś na survivalu.
-nagle wyświetla Ci się taka wiadomość:
"Gracz XYZ zaprasza Cię do znajomych! Wpisz /f accept (/friends accept), aby zaakceptować. Jeśli nie chcesz, wpisz /f deny (/friends deny)"
- Akceptujesz - gracz XYZ znajdujący się obecnie na SkyBlocku, dostaje wiadomość, że
gracz XXX zaakceptował zaproszenie. Gracze zaczynają z sobą rozmawiać -

-XYZ >> /f <nick> <treść>
Gracz XXX odpowiada taką samą komendą.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako dodatek do tej aktualizacji zostałby wprowadzony system reputacji, taki jak na forum - tylko w grze. Niezależnie od serwera, gracze mogliby przyznawać sobie takowe punkty wraz z powodami.
To byłoby autorskie rozwiązanie pluginu MWCore.
Takie działania byłyby możliwe wraz z dodaniem profilów graczy, w planowanym na czwartą edycję menu gracza lub po wpisaniu /profil <nick>. Pokazywał by czas grania na serwerze, rangę oraz wspomniane wcześniej punkty reputacji.
Przykład:
XYZ >> "Dostałeś punkt repytacji od gracza XXX, jeśli chcesz mu się odwdzięczyć, wpisz
/pr <nick> <powód>.
Działałoby to w obie strony.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziękuję za uwagę,
Red Duży Uśmiech
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#2

Takie coś jest według mnie  niepotrzebne, gdyż mamy discord, który jest połączony z serwerami. Ja osobiście tak używam do komuniakcji z cv jak jestem na sv. A wiadomości prywatne z innym serwerem są  wg mnie zbędne, bo równie dobrze możesz do niegi napisać w wiadomośći prywatnej na dc lub innym forum . Jestem na nie
1
Odpowiedz

#3

Mój komputer, który nie jest najnowszy podczas, gdy włączony jest minecraft i discord muli na potęgę Płacz ze śmiechu Więc takie rozwiązanie byłoby jak najbardziej ok, szczególnie dla administracji. Gracze, którzy nie chcieliby używać tego to by nie używali Płacz ze śmiechu.
[Obrazek: b55221c559007.png]
1
Odpowiedz

#4

Na 4 edycje i tak przewidziane jest już dużo pracy nad wszystkim. Myśle, że dodatek ten nie jest potrzebny zwłaszcza, że discord jest połączony z serwerami i można grać na jednym i pisać na drugim.
Odpowiedz

#5

Zgadzam się z Rafciem. Ta mechanika była by zbędna
(18-06-2019, 15:33 PM)RAFCIU60 napisał(a): mamy discord, który jest połączony z serwerami. A wiadomości prywatne z innym serwerem są  wg mnie zbędne, bo równie dobrze możesz do niegi napisać w wiadomośći prywatnej na dc lub innym forum

Niby faktycznie używałyby tego osoby, które, by chciały i tego potrzebowały, ale to zawsze dodatkowa praca, a tej na obecną chwilę jest trochę. Może w przyszłości wydałoby się to bardziej sensowne.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#6

(19-06-2019, 20:32 PM)xRivist napisał(a): Mój komputer, który nie jest najnowszy podczas, gdy włączony jest minecraft i discord muli na potęgę Płacz ze śmiechu Więc takie rozwiązanie byłoby jak najbardziej ok, szczególnie dla administracji. Gracze, którzy nie chcieliby używać tego to by nie używali Płacz ze śmiechu.

Mój komputer też więc by się to przydało.
Jestem na TAK
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#7

Proponuję odpalić discord na telefonie podczas gry. Będziesz miał wgląd w czaty innych serwerów i nie będzie ci wolniej chodził komp. System o którym wspomniałeś jest zbędny.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#8

Z jednej strony komunikowanie się pomiędzy serwerami MW w grze nie jest złym pomysłem ale z drugiej strony mając discorda połączonego z serwerem wydaje się to zbędne. A system reputacji jako dodatek uważam za niepotrzebny. Podsumowując jestem na nie.
Odpowiedz

#9

Moim zdaniem, jak ktoś nie ma ochoty zakładać discorda - to mógłby się porozumiewać bez pobierania niczego.
2) Jak ktoś nie ma czasu żeby ciągle przechodzić między sv, cv, sb, 4fun a chce pisać prywatne (msg), to by się przydało - tak jak powiedział Ziomej, przydałoby się to administracji do szybszego komunikowania się w grze.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#10

Administracja komunikuje się przez discorda, więc wydaje mi się że to zbędny dodatek. Ale polecam to, co napisała Animekowa, odpal dc na telefonie i po sprawie Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości