Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy ta idea ma sens?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
28.57%
4 28.57%
Nie
57.14%
8 57.14%
Nie mam zdania.
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PROPOZYCJA] System przyjaciół (4 edycja)

#1

Witam! Kolejny raz piszę wątek w sprawie jakiejś propozycji, mam nadzieję że ta przypadnie wam do gustu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[PROPOZYCJA]
Dotyczy wszystkich serwerów.
------------------------------------------------------ -
A zatem, czas na wyjaśnienia.
Niedawno pomyślałem, co gdyby na MW gracze mogliby się ze sobą kontaktować przebywając na innych serwerach? Odpowiedziałem sobie na to - widziałem takie
rozwiązania na innych serwerach. Teraz przejdźmy do tego, jak to by mogło działać,
czyli komendy itd.

------------------------------------------------------ -
Nie znam nazwy tego pluginu, ale oferuje on komendy służące do rozmawiania przez prywatne wiadomości. Za przykład wezmę taką sytuację.

-Jesteś na survivalu.
-nagle wyświetla Ci się taka wiadomość:
"Gracz XYZ zaprasza Cię do znajomych! Wpisz /f accept (/friends accept), aby zaakceptować. Jeśli nie chcesz, wpisz /f deny (/friends deny)"
- Akceptujesz - gracz XYZ znajdujący się obecnie na SkyBlocku, dostaje wiadomość, że
gracz XXX zaakceptował zaproszenie. Gracze zaczynają z sobą rozmawiać -

-XYZ >> /f <nick> <treść>
Gracz XXX odpowiada taką samą komendą.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako dodatek do tej aktualizacji zostałby wprowadzony system reputacji, taki jak na forum - tylko w grze. Niezależnie od serwera, gracze mogliby przyznawać sobie takowe punkty wraz z powodami.
To byłoby autorskie rozwiązanie pluginu MWCore.
Takie działania byłyby możliwe wraz z dodaniem profilów graczy, w planowanym na czwartą edycję menu gracza lub po wpisaniu /profil <nick>. Pokazywał by czas grania na serwerze, rangę oraz wspomniane wcześniej punkty reputacji.
Przykład:
XYZ >> "Dostałeś punkt repytacji od gracza XXX, jeśli chcesz mu się odwdzięczyć, wpisz
/pr <nick> <powód>.
Działałoby to w obie strony.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziękuję za uwagę,
Red Duży Uśmiech
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[PROPOZYCJA] System przyjaciół (4 edycja) - przez Redeq - 18-06-2019, 15:26 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości