Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Co sądzicie na temat tej propozycji?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Powinna zostać dodana,
0%
0 0%
Nie powinna zostać dodana.
75.00%
3 75.00%
Nie mam zdania.
25.00%
1 25.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PROPOZYCJA] Możliwość zakupienia działek na tryb creative.

#1
Żarówka 

1. Typ wątku:

[PROPOZYCJA]




2. Nazwa serwera:

Creative


3. Opis:

Do serwerowego sklepu można by było dodać pakiet: działki creative.
W jednym takim pakiecie o cenie np. 5 zł można by było kupić, powiedzmy 5 działek.
Pomogłoby to możliwe, że osobom budującym miasta, bo nie zawsze starcza im działek oraz nie zawsze mają wystarczająco minecoinsów, by kupić je, a by stało się to szybciej (w sensie, że nie trzeba byłoby na różne sposoby zarabiać czym prędzej te pieniądze, lecz można by było kupić sklepie, i masz wtedy np. nowe 5 działek, które trzeba by było wziąć komendą /p claim lub /p auto). Myślę, że wielu spodobałoby się to.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#2

Takie coś już jest a nazywa się pakiet SVip oraz VIP. Więc jestem na nie.
Odpowiedz

#3

No nie wiem, wtedy Vip i Svip stracił by sens, jak ktoś kupując Svipa liczy tylko na działki, a nie umie posługiwać się WorldEditem. Co prawda, byłoby to opłacalne (Svip 25zł, za 25zł byłoby można kupić 25 działek, to o 15 więcej niż jest domyślnie w SuperVip. Lepsze by było ulepszenie rangi Svip, do np Svip+ co dawałoby tylko nowe działki. Jestem neutralny z przechyleniem na NIE.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#4

(22-06-2019, 10:32 AM)RAFCIU60 napisał(a): Takie coś już jest a nazywa się pakiet SVip oraz VIP. Więc jestem na nie.

Kupiłeś svipa/VIPa. Dostajesz te działki i korzystasz, lecz jeśli będzie potrzebne więcwh tych działek możesz wtedy dokupić.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#5

Według mnie jest to zbędne, biorąc pod uwagę to, że za budowanie na pozostałych działkach możesz otrzymać działkę nie płacąc realnymi pieniędzmi. Wystarczy zbudować np. jakieś domki, fontanny, ogrody, dobrze zagospodarować działkę a dostanie się MineCoins na zakup innych działek. Nie obracajmy wszystkiego w płacenie realnych pieniędzy, kiedy możemy to zrobić aktywnie grając. Uśmiech
Odpowiedz

#6

Zamiast pakietu powiększającego limit działek można dodać pakiety MineCoins, które pozwolą to osiągnąć. Odpowiednio przemyślane nie powinny zmniejszyć wartości VIP/SVIP.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1
1
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości