Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zgłoszenie miasta

#1
Ostrzeżenie 

Nazwa Miasta: Redovo (Redovo to stolica Redan, więc dział proszę nazwać "Redan")
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liczba mieszkańców: Na chwilę obecną miasto posiada trzech mieszkańców (mnie, Ziomeja oraz Marikę [przedpremierowo] ponieważ jest
w fazie budowy niezbędnych rzeczy potrzebnych do jego funkcjonowania.
Otwarcie planowane jest na (około. 13/07/18)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarządca: Redeq (Stanowisko przywódcze - władza wykonawcza/sądownicza oraz ustawodawcza) - podczas funkcjonowania miasta powołam dwóch senatorów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy miasto posiada przygotowany regulamin: Jak miasto dostanie swój dział, wkleję już przygotowany od podstaw regulamin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miasto prowadzi rekrutację: Na forum w ściśle określonych kryteriach podań. Podanie może być odrzucone po zobaczeniu zachowania gracza w praktyce. Opinia obywateli miasta również ma wpływ na ocenę przywódcy państwa. Gracz może być werbowany bezpośrednio (bez rekrutacji) do miasta w sytuacjach typu; pomoc w zarządzaniu, rozbudowie. W takich przypadkach właściciel kieruje się tylko jego własną, subiektywną
oceną. Nie musi podawać powodu swoich działań.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1

#2

Aktualizacja wątku.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#3

Zgłoszenie przyjęte, utworzyłem dział dla miasta.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości