Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Szukaj szukaj może znajdziesz.

#1

/warp targ zupełnie bezużyteczny. Tepinij się tam Miro i podaj mi, który sklep jest aktywny. Moja propozycja z serwera modów.... 10 sklepów aktywnych po wykupieniu max 5 dni. Przedłużenie za opłatą. Ktoś kto się tepnie na ten warp nigdzie nie wyjdzie poza obszar sklepów, a każdy sklep coś oferuje (jak nie to ma auto reset i zwolnienie dla następnego sprzedającego).

deevee1982
Odpowiedz

#2

/warp targ jest taki jak na poprzedniej edycji, i na poprzedniej edycji ludzie z niego korzystali. Każdy zrobił sobie /gwarpa przed stoiskiem z opisem jaki typ itemów sprzedaje i ludzie sporo z tego korzystali. To, że teraz /warp targ nie jest rozruszane spowodowane jest tym, że to dopiero początek edycji i chwile zajmie zanim ludzie się ustatkują, pobudują farmy i zaczną z tego korzystać ( do tego dochodzi kwestia lagów które spowalniają ten proces )
Odpowiedz

#3

(02-07-2019, 21:42 PM)Damonte napisał(a): /warp targ jest taki jak na poprzedniej edycji, i na poprzedniej edycji ludzie z niego korzystali. Każdy zrobił sobie /gwarpa przed stoiskiem z opisem jaki typ itemów sprzedaje i ludzie sporo z tego korzystali. To, że teraz /warp targ nie jest rozruszane spowodowane jest tym, że to dopiero początek edycji i chwile zajmie zanim ludzie się ustatkują, pobudują farmy i zaczną z tego korzystać ( do tego dochodzi kwestia lagów które spowalniają ten proces )

Zupełnie nie odniosłeś się do mojej propozycji... Przeczytaj jeszcze raz i wtedy odpisz.

deevee1982
Odpowiedz

#4

Odniosłem, przeczytaj ze zrozumieniem.
Odpowiedz

#5

(02-07-2019, 21:37 PM)deevee1982 napisał(a): /warp targ zupełnie bezużyteczny. Tepinij się tam Miro i podaj mi, który sklep jest aktywny. Moja propozycja z serwera modów.... 10 sklepów aktywnych po wykupieniu max 5 dni. Przedłużenie za opłatą. Ktoś kto się tepnie na ten warp nigdzie nie wyjdzie poza obszar sklepów, a każdy sklep coś oferuje (jak nie to ma auto reset i zwolnienie dla następnego sprzedającego).

deevee1982

(02-07-2019, 21:42 PM)Damonte napisał(a): /warp targ jest taki jak na poprzedniej edycji, i na poprzedniej edycji ludzie z niego korzystali. Każdy zrobił sobie /gwarpa przed stoiskiem z opisem jaki typ itemów sprzedaje i ludzie sporo z tego korzystali. To, że teraz /warp targ nie jest rozruszane spowodowane jest tym, że to dopiero początek edycji i chwile zajmie zanim ludzie się ustatkują, pobudują farmy i zaczną z tego korzystać ( do tego dochodzi kwestia lagów które spowalniają ten proces )

Kurwa mać, angażujesz mój czas za co powinieneś zapłacić. Napisałem wprost, że liczba sklepów powinna być ograniczona do minimum i ich zasoby jak ktoś o nie nie dba powinny być resetowane. Wyjeżdżasz mi z z /gwarpami które nie mają nic wspólnego z tym co napisałem. Co z chwilą jak gracz przestanie grać? Co z jego /gwarpem?

deevee1982
Odpowiedz

#6

Nigdy nie wiadomo czy wróci czy też nie
[Obrazek: url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiD...0546286057]
Odpowiedz

#7

Po 1 Deevee bez takiej spiny i przekleńst proszę.
Po 2 gwarp mozna zmieniac i nie jest koniecznie ustawiany przy stoisku- mozna tez go usunac po dluzszej nieobecnosci gracza.

Stoisko gracza jest wykupywane czasowo na max 2 tygodnie, a tak jak wspomnial wyzej damo, narazie serwer sie rozkreca i malo jest produktow na sklepach za to wiekszosc jest na /ak.
Na poprzedniej edycji byla ograniczona liczba stoioisk a i tak zostalo sporo dostawionych nadliczbowych bo bylo tylu chetnych graczy.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#8

(02-07-2019, 22:14 PM)Animekowa napisał(a): Po 1 Deevee bez takiej spiny i przekleńst proszę.
Po 2 gwarp mozna zmieniac i nie jest koniecznie ustawiany przy stoisku- mozna tez go usunac po dluzszej nieobecnosci gracza.

Stoisko gracza jest wykupywane czasowo na max 2 tygodnie, a tak jak wspomnial wyzej damo, narazie serwer sie rozkreca i malo jest produktow na sklepach za to wiekszosc jest na /ak.
Na poprzedniej edycji byla ograniczona liczba stoioisk a i tak zostalo sporo dostawionych nadliczbowych bo bylo tylu chetnych graczy.

1. Bez ortografii proszę. Co do przekleństwa faktycznie proszę ocenzurować.
2. Tepam się na /warp targ. Skąd wynika, że mam wpisać /GWARP?

Akurat /ak to super pomysł, szkoda że co chwilę wpisuję ac, jako aukcje/aucion.

Wystarczy dodać np /allegro zamiast /ak

deevee1982
Odpowiedz

#9

nie uwazasz ze wpisanie ak jak aukcje jest szybsze niz allegro? wczesnie j wspominales o udogodnieniu a teraz dodajesz dluzsza komende ;/
a gwarpy zazwyczaj reklamuja sami gracze,
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#10

Chyba będę miał wyrzuty sumienia, bo zająłem giełdowemu orłowi miejsce na targu Smutek Wystarczyło o tym pomyśleć zaraz po tym jak się wykupiło pakiet MineCoins'ów w sklepie a nie rozkręcać dym na forum. Do rzeczy: nie mam pojęcia skąd trzeba się urwać, żeby oczekiwać odpalenia centrum handlowego po pierwszych 5 dniach edycji. Jestem jedną z tych osób, które zajęło stanowisko możliwie blisko /warp targ celem wykorzystania go w późniejszej fazie edycji. To, co nabywca z nim robi jest jego wyborem i zaskakujące, że trzeba przypominać o tak oczywistych rzeczach - jeśli ma życzenie pozostawić go nieaktywnym, to żadne limity na to nie wpłyną, więc nie ma sensu likwidowanie stoisk na Twoje życzenie. Przedłużanie za opłatą jest już w tej chwili i z tego co widzę, to nawet z górnym limitem, żeby nie opłacać do końca edycji, także tym bardziej nie rozumiem po co ten wątek. Przy okazji napisany w sposób wymagający uwagi - jeszcze nikt nie zasugerował, żeby został poprawiony według wzoru albo w ogóle w innym dziale
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości