Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Tor dla elytr na lobby

#1

Typ: Propozycja
Serwer: Lobby
Opis:
Mam taki pomysł, żeby dodać na lobby obręcze w powietrzu, przez które można by było przelatywać elytrami żeby poćwiczyć umiejętności. Można by zrobić z takich obręczy tory ze slalomem itp. Wtedy gracze czekający na np. wolny slot na survivalu zamiast latać losowo po lobby mieliby jakieś zajęcie.

Odpowiedz

#2

Moim zdaniem to świetny pomysł. Jeszcze bardziej urozmaiciłoby to przerwy techniczne. Jestem na TAK Duży Uśmiech
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#3

Jestem za dodaniem, można by było coś porobić na lobby. Tylko warunek jest taki, żeby te obręcze pasowały do całego lobby. Duży Uśmiech
Odpowiedz

#4

Także jestem za dodaniem.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#5

Zgadzam się, przykładowo "Przerwa techniczna Creative, 4fun"
To osoby które czekają by se polatały
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#6

Pomysł dobry, fajnie by było jakby autorzy naszego lobby dorzucili takie obręcze (w końcu to ich dzieło) Uśmiech
Odpowiedz

#7

Jakby miało dojść do realizacji projektu - jestem za tym, aby budową zajęła się pomysłodawczyni. Obawiam się, że mógłbym nie spełnić oczekiwań co do trudności i ogólnego fanu przez to, że nie mam dużego doświadczenia z elytrą a z pewnością większe ma spora część serwera, która będzie z tego korzystała. Jesteś osobą, która ma przede wszystkim doświadczenie w lataniu, ale także w budowaniu. Przez to jestem przekonany, że zrobisz ten tor najlepiej! Uśmiech
Odpowiedz

#8

Tor jest już gotowy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości