Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Rozumiem "prawie" wszystko

#1

Nie chce mi się dołączać filmu z mojej farmy spawnerów ale to klatkowanie, opóźnienie wszystkiego do ruchu moba o 1 kratkę na 2-3 sekundy to tragedia. Mam przeszło 200 fpsów, a mob pojawia się co kilka sekund i potem klatkuje z 3 sekundy zanim mogę go walnąć. Wtedy następuje zamrożenie z 5 sekund i znowu mob płynie, nagle go zamraża i po 3 sekundach dopływa...

Po kiego [CENZURA] kupiłem przeszło 10 spawnerów? Skoro nie ma z nich pożytku.

// tytuł edytowany
// "Prawie wszystko"
Odpowiedz

#2

Zdecyduj się. W końcu "rozumiesz wszystko" czy nie wiesz po kiego kupiłeś przeszło 10 spawnerów?
Odpowiedz

#3

Po pierwsze zalecałbym wprowadzenie trochę większej kultury w twoje wiadomości. Po drugie podpinam się pod pytanie TheZertera, to wiesz w końcu? No i po trzecie narzekanie na lagi nic nie pomaga. Póki co się utrzymują i pewnie będzie tak jeszcze przez jakiś czas. Tak poza tym stan, który jest teraz wcale nie jest taki zły i nie ma na co narzekać :v
Odpowiedz

#4

Miro już podawał powód, dlaczego są lagi. To jest normalne podczas startu nowej edycji, ale juz powoli sytacja wraca do normy: przywrocono rtl i scinanie drzew. Wiec nie narzekaj na lagi, bo miro nie jest bogiem i narzekania nie sprawia ze lagi magicznie wyparuja.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości