Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Ladykotka

#1

Witajcie! Prezentujemy pierwszy z wywiadów, tym samym rozpoczynamy nowy rodzaj stałych "eventów". 
Jak już informowaliśmy, wywiady publikowane będą we wtorki.

Pierwszą osobą, z którą przeprowadziliśmy wywiad jest Ladykotka, opiekunka wywiadów! Zapraszamy do czytania i komentowania!


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Ladykotka: Witam, nazywam się Kasia, mam 27 lat i jestem Czat Moderatorem na naszym serwerze Uśmiech.

2) Co robisz w wolnych chwilach?

Ladykotka: Latem jeżdżę na rowerze, chodzę na basen lub jezioro. Najczęściej w wolnych chwilach gram w Minecrafta, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi. W miarę możliwości podróżuje. 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.


Ladykotka: Jak już wcześniej wspomniałam uwielbiam podróżować, póki co podróżuje po naszym pięknym kraju ale mam nadzieję że kiedyś wyjadę gdzieś dalej. 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Ladykotka: Boję się samotności.

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Ladykotka: Dokładnie nie pamiętam, wiem że na studiach, jakieś 6-7 lat temu z przerwami. 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?


Ladykotka: Znajomy z innego serwera pokazał mi ten serwer i na nim zapuściłam korzenie jak widać Oczko Niestety mój kontakt z tym znajomym urwał się Smutek

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?


Ladykotka: Zainteresowanie ze strony administracji, to iż administracja przejmuje się problemami graczy, pomaga je rozwiązać i angażuje się w serwer. 

8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Ladykotka: Mury obronne wokół spawnu, sala administracji i balon Uśmiech

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Ladykotka: Popadłam w lekką fazę i chciałabym być zawsze najbogatszym graczem na serwerze i właśnie wokół zarabiania pieniążków serwerowych kręci się moja gra Oczko 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Ladykotka: Nie lubię pvp i dla mnie mógłby nie istnieć w grze Oczko.

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?


Ladykotka: Nie wiem czy jest taka osoba, staram się być obiektywna wobec graczy jako Mod ale w sumie podpada mi każda osoba która działa na niekorzyść serwera. 

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Ladykotka: Najczęściej przebywam na serwerze z "Animekowa" (moja przyjaciółka z reala) Najbardziej lubię? Hmm każdego lubię raczej tak samo ale jeśli już ma być tak naj najbardziej to: Animekowa, MiroTcz, _Diamentowa_ (nigdy mnie te osoby nie zawiodły).

13) Jak powstał twój nick?


Ladykotka: Mój nick został wymyślony wiele lat temu przez mojego znajomego z innej gry. W liceum grałam w strzelankę o nazwie "War Rock" i gdy znajomy zaproponował mi tam grę zgodziłam się i poprosiłam go żeby założył mi tam konto. Kumpel wiedział , że uwielbiam koty więc chyba stąd wymyślił mi nick, od tego czasu w większości gier jakie grałam używam tego nicku bo przylgnął już do mnie na stałe Oczko 

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?


Ladykotka: Chciałabym żeby serwer rozrastał się jak to tylko możliwe i żeby w przyszłości istniała możliwość kilku trybów do wyboru na serwerze, skyblok, waterblok, creative, survi i wiele innych. 

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Ladykotka: Sklep na działce przy spawnie ale czy ja wiem czy jest się czym chwalić? Język

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś/aś w Minecrafta?

Ladykotka: Mój pierwszy raz na MC to była gra na survivalu na poziomie normal, wiedziałam od znajomego że jak zapadnie noc może być gorąco, więc jak tylko znalazłam miejsce na osiedlenie się, wykopałam łapką dziurę w ziemi i spędziłam w niej noc w totalnych ciemnościach Język

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Ladykotka: Moje pierwsze spotkanie z endermanem uważam za niemiłe przeżycie, ponieważ zatłukł mnie bez wachania (skąd mogłam wiedzieć że temu czarnemu "coś" nie można patrzeć w oczy) Język 

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Ladykotka: Pozdrawiam wszystkich graczy serwera MineWorld oraz oczywiście administracje serwera ^^ 

19) Może teraz parę słów od siebie?

Ladykotka: Nie Duży Uśmiech


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.


Ladykotka: Również dziękuję i fajnie, że mogłam wziąć w czymś takim udział Uśmiech
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#2

Nasza kotka ;3
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#3

Super wywiad siostro ^^
Odpowiedz

#4

Prawda^^
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości