Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie / odwołanie

#1

1. Nick w grze: halibut0202
2. Data ukarania: 15.07.2019
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: działanie na szkodę serwera + duplikowanie itemów
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 


Na wstępie chciałbym przeprosić za szkody, które mogła wyrządzić moja konstrukcja na serwerze. Nie wiedziałem że budowanie 0-tickowych farm jest uważane za wykorzystywanie błędów w grze. Podczas budowy farmy kaktusów zaprojektowanej przez ilmango  zostałem zbanowany. Budowałem ją w błędnym przeświadczeniu, że jest ona bezpieczna dla serwera i będzie lagować jedynie mojego klienta. A co do duplikowania torów to miał to być mechanizm aktywujący zegar napędzający farmę,  jednak nie wiem czemu zaczęły się one duplikować - zdecydowanie nie był to mój zamysł. Chciałbym prosić o kolejna szansę i obiecuję, że nie będę więcej budował takich konstrukcji.

#2

Taka farma laguje server a nie klijenta, bo jak laguje klijenta to masz po prostu wysoki ping, a lagowało to server. Zegarki z redstona są najgorszym napędzaniem, najlepszym jest ręcznie czyli bez redstona tylko kaktus sam z siebie rośnie a nie mechanizmami. Pomyśl następnym razem niż robić, albo się spytaj czy takie coś jest dozwolone czy nie.
Jestem za zmianą bana na bana tymczasowego.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1

#3

Widzę, że poświęcenie moje i kaene'a poszło na marne i niczego się nie nauczyliście :'(
3
1

#4

Podanie napisane do wzoru, skrucha i przyznanie do błędu również. Mam nadzieję, że piszesz prawdę, że kopiowanie itemów nie było celowe. To twoje pierwsze wykroczenie. Jestem za zdjęciem permbana na rzecz tempbana tygodniowego. Następnym razem, proszę pytać o takowe mechanizmy niż działać na własną rękę nie będąc pewnym czy jest to legalne.

#5

Podpisuję się pod Night - jestem za zmienieniem kary na tempbana na tydzień.

#6

Zmieniłem karę w bana 3-dniowego.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości