Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prosze o unbana

#1

1. Nick w grze: shifu

2. Data ukarania: 16.07.2019

3. Nick osoby karającej: MilKaHinKa
4. Powód bana: celowy afk
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Sprawa wygląda tak że w trakcie budowy farmy zostałem zawołany przez rodziców na objad a po objedzie musiałem zmyć naczynia więc gdy odchodziłem od komputera w pośpiechu nie pomyślałem aby się wylogować ... nie było mnie +- 20 minut a gdy wróciłem by kontynuować budowe zobaczyłem że mam bana ...7 dniowego aż bana . w pełni rozumiem fakt iż w ciągu tych 20 minut farma ta mogła wygenerowac pewną ilość dochodów (nikłą zresztą bo jeszcze nie ukończona ) i moze byc to niesprawiedliwe wobec innych graczy którzy regularnie grają by uczciwie osiągać zyski . uważam że 7 dniowy ban wzamian za 20 minut pracy farmy jest bardzo dużą karą za tak niewielkie (moim zdaniem ) przewinienie .Wprzyszłości obiecuje poprawe jednak uprzejmie proszę o zdjęcie nałożonej na mnie kary czasowej. W zadość uczynieniu jestem skłonny nawet usunąć całodniowy przychód owej farmy.

Pozdrawiam Shifu

#2

No więc tak, w przyszłości również polecam posiedzieć nad poprawnością ortograficzną posta, ale to nieważne (to tylko moja mała uwaga, już przechodzę do rzeczy). Nie wiem czy afk był celowy czy nie, ale jeśli było tak jak piszesz to znam twój ból. Jednak, jeśli czytałeś regulamin to powinieneś wiedzieć, że warto się w takiej sytuacji wylogować by nie mieć problemów, myślę, że po tej sytuacji już tego nie zrobisz. Jestem za skróceniem kary do 1 - 3 dni lub zostawieniem jej w tej samej postaci, zależnie od zdania innych :v.
1

#3

(16-07-2019, 21:47 PM)Beniziomek napisał(a): No więc tak, w przyszłości również polecam posiedzieć nad poprawnością ortograficzną posta, ale to nieważne (to tylko moja mała uwaga, już przechodzę do rzeczy). Nie wiem czy afk był celowy czy nie, ale jeśli było tak jak piszesz to znam twój ból. Jednak, jeśli czytałeś regulamin to powinieneś wiedzieć, że warto się w takiej sytuacji wylogować by nie mieć problemów, myślę, że po tej sytuacji już tego nie zrobisz. Jestem za skróceniem kary do 1 - 3 dni lub zostawieniem jej w tej samej postaci, zależnie od zdania innych :v.

mam dosyć mocną dyslekcje a to pole tekstowe nie podkreśla mi błędów tylko wszystkie słowa także nie wiem co pisze źle a co nie .

AFK w żadnym wypadku nie był celowy jak już wyżej wspomniałem poprostu nie pomyślałem o wylogowaniu się Smutek dodatkowo jest to mój pierwszy raz i uważam że zwykły kick z serwera załatwił by sprawe tego domniemanego celowego afka jednak jak widać 20 minut zasługiwało według administracji na aż 7 dni kary ...

#4

Jestem za skróceniem bana. Jest to Twoje jakiejkolwiek pierwsze złamanie regulaminum. Następnym razem szybkie wylogowanie się uchroni od kary.
1

#5

Ban został skrócony do 24h. Jest to twoje pierwsze przewinienie i o niskiej szkodliwości (krótki afk + niedokończona farma). 
Jeśli będzie się to powtarzało kolejne kary będą już cięższe.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości