Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Proszę o unbana

#1

1. Nick w grze: terelep_
2. Data ukarania: 11.07.2019
3. Nick osoby karającej: MiroTCZ
4. Powód bana: Cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bardzo proszę o unbana popełniłem duży błąd żałuje teraz przepraszam MiroTCZ i całą administracje, że cheatowałem czy można było mi by dać 2 szanse naprawdę już nie będę cheatować ani łamał regulaminu
1

#2

Fajnie się z tobą grało, mam nadzieję że dostaniesz unbana. Uśmiech
1
1

#3

dziękuję Uśmiech

#4

Powiem tak, nie znam Cię osobiście, ale skoro cheatowałeś, zostałeś przyłapany i przyznałeś się to chyba też wiesz, że nie powinieneś tak robić. Wyraziłeś skruchę, jestem za ograniczeniem kary do bana czasowego od 7 do 60 dni zależnie od opinii innych graczy.

#5

Moim zdaniem to nie powinieneś wtrącać się na kogoś wątek i krytykować doskonale wiem o tym, że piszesz ten post żeby mieć więcej reputacji, ale naprawdę reputacja nie jest tak ważna. Z czego co widziałem to wtrącałeś się w dużo wątków i krytykowałeś Oczko

#6

Terelep_ jeżeli Twoja wypowiedź jest do komentarza Beniziomka to ma on prawo wypowiadać swoje zdanie. Forum jest ogólne i każdy, w mądry i sensowny sposób może określić swoje stanowisko.
Odnośnie UB, akurat zgadzam się z Benkiem. Podanie według wzoru, skrucha jest i chęć poprawy. Jestem za tempbanem na czas 7 dni, z czego permanentny ban za jakąkolwiek próbę oszustwa.

#7

jestem za zmianą na BANA CZASOWEGO.


Niestety jego zdaniem komentarz w których napiszecie ze ban powinien być zmieniony na czasowy są to komentarze krytykujące oraz pisane dla reputacji.
[Obrazek: giphy.gif]

#8

jestem za zmianą na bana 1-2 tygodniowego.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#9

wydaje mi się że macie racje , jednak się przyznał żałuje faktu wydaje mi się że zamiana perma bana na 2 tygodnie kary jest dobrym rozwiązaniem :/
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]

#10

Jestem za zmianą perma na tempbana od 7 dni do najwyżej 2 tygodni






Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości