Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Lelouch

#1

1. Nick oskarżającego: Vesp3rr, Okruch_Chleba
2. Nick oskarżonego: Lelouch
3. Opis sytuacji: Lelouch przeniósł działkę z swojego miejsca, po nieudanym ataku na nas  wraz z kilkoma innymi graczami który trwał okolo godziny.
4. Data zdarzenia: 25.07.2019
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://imgur.com/a/dfINweL
[Obrazek: behemoth-2018.jpg]
1
1
1

#2

Przeniósł działkę? I co w związku z tym? Bo nie wiem gdzie jest złamanie regulaminu? I w jakim celu ta skarga?

#3

Może pochwal się co to za działka, czemu służyła, gdzie była? : ) Umieramy z ciekawości

#4

Opisz dokładniej o co Ci chodzi.

#5

Podpinam się pod pytanie LadyKotki, bo czytam to piąty raz i wciąż nie rozumiem skargi

#6

Od tak, bez powodu przesunał mi działke na drugi koniec mapy i podmienił /sethoma
[Obrazek: behemoth-2018.jpg]

#7

Skarga jest kłamstwem, które Vesp3rr postanowił wzmocnić prowokacją, ale skoro tego chcesz - proszę bardzo.

Zaznaczę oczywiście, że przeniesienie budowli nie jest kłamstwem, to jedyna prawda w tej skardze - później się odniosę do "nieudanego ataku, który trwał około godziny".

Vesp3rr prześladował Natalię i nawet tego nie ukrywał. Zanim zaczął cokolwiek robić - pisał, że jej zapewni "survival", że będzie miała problemy, że się nie ukryje i nikt nie może nic zrobić.

Nie pasowała Ci ona, ciągle do niej pisałeś, że "przecież miała nie grać", a to nawet nie jest wszystko.

Słyszałem, że Vesp3rr jest uzbrojony na jej działce i tepnąłem się tam do niej, żeby go zabić. Po tym zdarzeniu Vesp3rr napisał, że się będzie na niej mścić.

Jak myślicie, co mógł zrobić? Postanowił ją raz zabić kiedy będzie miała EQ, tak jak sam je słusznie stracił?...HEHE, NIE - postanowił zrobić na złość działki tuż obok jej, zbudować jakiś zabawny bunkier i ciągle BEZCELOWO denerwować, uprzykrzając przy tym grę.

Wiedziałem, że on w ten sposób niczego nie zyska, nie wzbogaci się o nic, nawet nie był uzbrojony, ale przecież fajnie tak założyć bezcelową działkę, żeby zabijać 2 osoby bez zbroi (Natalia i ghjb). 

Nudziło mi się, nie miałem żadnego zleconego zadania i słyszałem, że tam jest kilku graczy, więc ja też poszedłem. 

Bawi mnie nazwanie tego "nieudanym atakiem", ja się zwyczajnie bawiłem, no chyba, że to dla Ciebie jakieś wielkie osiągnięcie i odparcie "nieudanego ataku" - siedzieć w dziurze na działce, którą zrobiłeś na złość i chowanie się w niej przez cały czas.

Mój atak był wtedy kiedy Cię zabiłem na działce Natalii (i straciłeś uzbrojenie, które sprzedałem) i zdecydowanie był udany, tak sobie tylko nawiązuję do Twojego określenia w skardze.

Postanowiłem przenieść Twoją budowlę z dala od terenu Natalii, żebyś już nie mógł jej niszczyć gry (żeby się poczuć jak wielki dorosły mściciel, który pokazuje jakie ma wielkie bicepsy i prześladuje małą dziewczynkę w minecrafcie).

Przeniesienie tej działki było moim pomysłem i przedstawiłem sytuację komu trzeba. Działka miała zostać przeniesiona i tak, ale później...to Twoje zachowanie wpłynęło na przyspieszenie tego procesu i przeniesienie jej tej samej nocy. 

Ja na to miałem zezwolenie, dlatego Twoja skarga jest bezcelowa, jedynie się ponownie ośmieszyłeś i sprowokowałeś mnie do napisania, że Ty...dorosły i pracujący gracz - chcesz denerwować małą dziewczynkę w minecrafcie.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#8

tutaj jeszcze dla kolegi żeby sie zapoznał z przykładami nękania, niestety nie zdarzyło mu sie zaglądnąć.


• Regularne zabijanie tego samego gracza/graczy na działce w niedługich odstępach
czasowych
• Ciągłe najazdy na tych samych graczy w ewentualnym połączeniu z “kampieniem” na
działce lub w jej pobliżu
• Spamowanie działkami, które nie mają żadnego uzasadnienia lub mają pozorne
uzasadnienie, a które to mogą utrudniać życie graczowi lub być do tego
wykorzystywane.
• Regularne poniżanie, dyskredytowanie, prowokowanie na czacie lub w jakikolwiek
inny sposób tego samego gracza lub grupy graczy
• Wykorzystywanie komend serwera do spamowania określonymi prośbami np. o
teleportację, przyjęcie do gildii
• Zabijanie lub wykradanie mobów na działce gracza
[Obrazek: giphy.gif]

#9

Podsumowanie:

[Obrazek: kkcdxuww63v3.png]



Vesp3rr, warto było?
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#10

Skarga na Lelouch Podanie o karton 7Days'ów
[Obrazek: 7DAYSORIGINALen.png]
1
1
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości