Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie Vesp3rr

#1

1. Nick w grze: Vesp3rr
2. Data ukarania: 25.07.2019
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: Podsycanie nienawiści, poniżanie, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, ignorowanie poleceń i regulaminu
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Do części zarzutów się przyznaje lecz nie rozpowszechniałem nieprawdziwych informacji oraz nikt mi nie kazał wynieść się z tamtego terenu. Prosze o zmniejszenie kary z racji że to mój drugi ban i przepraszam za zachowanie. Pozdrawiam.
[Obrazek: behemoth-2018.jpg]

#2

"Do części zarzutów się przyznaje" Ok, przyznajesz się, to czemu prosisz o zmniejszenie kary? Nękałeś gracza. 

"Lecz nie rozpowszechniałem nieprawdziwych informacji oraz nikt mi nie kazał wynieść się z tamtego terenu" Okej, ale inni ci cytowali co podchodzi pod nękanie, więc jestem za takim banem, jaki dostałeś.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1

#3

Vesp3rr... Naprawdę nie spodziewałem się, że będziesz próbował się odwołać, bo według mnie nie powinieneś... Dostałeś bana, na którego zasłużyłeś i zapracowałeś. Mówiąc z pełni obiektywnej strony mimo, że każdy ma prawo się odwołać od bana ty po prostu nie masz od czego, bo 30 dniowy ban to i tak nie tak źle, ale po kolei. W twoim poprzednim wątku na forum Lelouch bardzo ładnie opisał sytuację, która najwyraźniej przeważyła szalę. Cytując Ciebie : "lecz nie rozpowszechniałem nieprawdziwych informacji oraz nikt mi nie kazał wynieść się z tamtego terenu". Co do pierwszego, się nie zgodzę na pewno. Napisałeś wątek i opisałeś sytuację jakbyś był w pełni niewinnym graczem, który padł ofiarą tzw "admin abuse" czyli nadużywaniem możliwości administracji, co jest nieprawdą. Zostało Ci udowodnione kłamstwo i teraz kilka dni potem przychodzisz i mówisz, że tak nie jest? Oczekujesz, że każdy już o tym zapomniał? No nie. Już w ogóle pomijam fakt, że przeniesienie twojej działki było w pełni uzasadnione tym, że nękałeś gracza... Nie wiem czy jest sens bym dalej się rozpisywał, jestem zdania, że powinieneś sobie pomyśleć przez ten niecały miesiąc, a karę należy zostawić w obecnej formie lub nieznacznie przedłużyć zależnie od opinii innych.

#4

Co do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji to napisałes skargę na Leloucha o bezpodstawność przeniesienia działki mimo, że takowe podstawy były ale głównie chodzi o to, że wciąż wracałeś do wątku ochrony działkowej Natalii podając nieprawdziwe informacje, że to faworka i kolesiostwo ( co nie ma nic wspólnego z prawdą ). Upierałeś się, że wszystko co robiłeś było wporządku a teraz przyznajesz się, że jednak łamałeś regulamin. Jestem za pozostawieniem kary jaka jest.

Jeszcze apropo tego, że nikt nie kazał Ci się wynieść. Jak niszczysz coś na działce sąsiada i nikt Ci nie mówi żebyś się wyniósł to wszystko jest ok ?

#5

Nie jest to twój pierwszy raz, kiedy nawołujesz do nienawiści. Dobrze pamiętam jak nawoływałeś do nienawiści do Kościoła i chrześcijaństwa. Osobiście jestem przeciwny skróceniu bana.

#6

"5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Do części zarzutów się przyznaje lecz nie rozpowszechniałem nieprawdziwych informacji oraz nikt mi nie kazał wynieść się z tamtego terenu. Prosze o zmniejszenie kary. Pozdrawiam." - tutaj podajesz powody dlaczego masz dostać niższego bana (to mój pierwszy raz) + w odwołaniu liczyłbym na jakiekolwiek przeprosiny.
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]
1

#7

Ponieważ uważam że to religie są głównym źródłem zła na swiecie, Człowiek z natury nie jest zły, ale potrzebuje religii żeby czynić zło.
[Obrazek: behemoth-2018.jpg]
1

#8

Jeżeli tak uważasz to zachowaj to dla siebie. Nie każdy musi się z Twoją opinią zgadzać. "Nie wszyscy musimy się lubić ale się wzajemnie szanujmy. Nie narzucaj innym własnych poglądów bo może Cię to zgubić".

Co do skrócenia kary. Nawet nie przeprosileś. Nie wyrazileś skruchy. Kara powinna zostać taka jaka jest. Może przemyslisz swoje zachowanie.

#9

Po tym odwołaniu uzyskaliśmy pewność, że bez Vespera gramy równo 30 dni i ani dnia krócej ^^

#10

Zaprzeczyłeś sobie w powodzie unbana, nie wiem czy to zauważyłeś.

Przeczytałem, że się nie przyznajesz do "rozpowszechniania nieprawdziwych informacji" i już się miałem do tego odnieść, a po chwili doczytałem, że podobno "nikt Ci się nie kazał stamtąd wynieść".

No to właśnie rozpowszechniłeś fałszywe informacje, nawet w wątku o odwołanie bana - gratuluję.

Teraz by się wypadało odnieść do "rozpowszechniania nieprawdziwych informacji" w innym aspekcie, bo ten powyższy wpadł po drodze...a mianowicie, rozpowszechniłeś również takie informacje w ostatniej skardze (dotyczącej przeniesienia przeze mnie Twojej działki).

Pamiętasz co tam może napisałeś? Jeśli nie, trzymaj:
[Obrazek: kth712813yse.png]

Napisałeś skargę i podałeś tam, że od tak bez powodu przeniosłem Twoją działkę - zupełnie jakbyś o niczym nie wiedział, jakby to była tylko niewinna działka, a Ty niewinną ofiarą nadużycia uprawnień (IKS DE).

Przecież Ty tę działkę założyłeś obok Natalii przez przypadek, ona nie miała niczego złego na celu, a wszelkie Twoje teksty w stronę Natalii to były żarciki.

To też miał być jakiś fajny żarcik, przynajmniej tak mi się wydaje:
[Obrazek: byw6qjbfor49.png]

Takich tekstów było OD GROMA, ale ten jeden screen + fakt, że praktycznie każdy zaznajomiony z sytuacją zna prawdę - wystarczy w zupełności.

Rozpowszechniałeś nieprawdziwe informacje w grze, w skardze, a teraz to i nawet w odwołaniu od bana.

Byłbym skłonny do rozważenia skrócenia bana nawet o 2-3 tygodnie, gdybyś tylko miał odpowiednie podejście i zastanawiał się nad tym co piszesz.

Jestem za tym, żeby ban został skrócony o tydzień, ale absolutnie nie więcej (lub pozostał bez zmian) - nie z takim podejściem.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości