Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#1

Witam,
1.Dlaczego uważam iż powinienem dostać UnBana: Zacznę może od przeprosin, chciałbym przeprosić całą administracje gdyż, narobiłem spore kłopoty między innymi podawałem błędne informacje oraz ogólnie zachowywałem się nie kulturalnie na chacie. W ten sposób proszę o zmniejszenie kary albo zakup pakietu 
un-ban ponieważ, takowy istnieje. Wiem że zasługuje na kare lecz gram na tym serwerze już 2 lata i chciałbym kontynuować rozgrywkę dlatego że, poświęciłem dosyć sporo czasu na granie na IV edycji bo nie ukrywam codziennie bywałem na serwerze, zbudowałem fantastyczny zamek, wydałem małą sumę na serwer oraz na pakiet VIP. Jeszcze raz przepraszam iż narobiłem problemów i proszę o wyrażenie zgody w temacie zakupu un-bana. Pozdrawiam

2.Nick: _Dawidos_
3.Powód: Regulamin(podawanie błędnych informacji)
4.Data ukarania: 30 lipiec
5.Zbanowany przez: MiroTcz

#2

Tyle w temacie jeżeli chodzi o moje zdanie odnoście Twojego UB.

https://zapodaj.net/12af703b6a70d.jpg.html

#3

Czego oczekujesz pisząc to?
Kiedy myślałeś, że nie będziesz grał to nagle zacząłeś wyzywać innych, ale jak przypomniałeś sobie o tym, że coś tu kupiłeś nagle pojawiło się odwołanie... dla mnie to po prostu smutne. Najcik wysłała bardzo ciekawy ss potwierdzający to. (Swoją drogą uśmiałem się jak to zobaczyłem pierwszy raz). Kilkukrotnie patrzyłem na chat i widziałem też jak się zachowujesz, czasem nie odbiega to od normy, a czasem... jak widać.

Wzorując się na tym oraz na mojej prywatnej opinii o tobie jestem za co najwyżej zmniejszeniem kary np do kilku tygodni...

Swoją drogą Dawidos, możesz sobie odpowiedzieć na pytanie, które zadałem na początku.

#4

Najcik i Beniziomek, pisałem tak ponieważ byłem wpieniony bo zabrano mi coś nad czym ,,pracowałem" dosyć długi czas a meljusza obraziłem w ten sposób gdyż, jest punkt w regulaminie ,,W kwestiach nieuregulowanych należy stosować się do zasad dobrego wychowania
oraz kultury. Nie obrażać i nie insynuować, nie pomawiać, !!!nie prowokować
konfliktów!!!.) A on mnie ciągle prowokował i pisał że jestem nieznośnym dzieckiem więc wkurzało mnie to i napisałem co o nim myślę, a pisząc to Beniziomek chce przeprosić administracje za swoje zachowanie oraz proszę o złagodzenie kary.

#5

To nie ja byłem osobą, która Cię zbanowała - zostałeś zbanowany przez MiroTcz (ja jedynie zbanowałem ponownie, bo widziałem jak się na chwilę zalogowałeś i wziąłem to za jakiś bug).

Od czego tu zacząć...

Chyba najlepiej od Twojego oczernienia "fajnej administracji". 
Napisałeś o Damonte "najgorszy admin", bo Cię zabijał na Twojej działce - heh. Może byś podał ewentualne przyczyny (Twoje ciągłe kłamstwa), które go do tego skłoniły? Dlaczego insynuujesz, że członek administracji tego nie może robić? Nie mamy prawa do gry (gdzie zabijanie jest częścią survivalu), tylko gracze tak mogą? Potrzebowałeś mojej pomocy, żebym zabił/przegonił z Twojej działki osobę, która Cię napada - wtedy to jakoś była fajna administracja!
Jeśli chodzi o moje osobiste zdanie - nie dziwię się Damowi ani trochę, nawet się z tym zgadzałem.

Nie podobało Ci się, że ktoś był na Twojej działce...a podobało Ci się nękanie ekipy gracza Its_Chico (chyba nie przekręciłem nicku)? Podobało Ci się jak tam backowałeś kilkanaście (i więcej) razy? Ten gracz wręcz przeklinał pisząc do mnie pm, a Ty i tak backowałeś, świetnie się przy tym bawiąc. Zapytałeś się mnie "czy Its_Chico coś napisał", a kiedy odpisałem "A co miał napisać?" - odpowiedziałeś, że "Nie, nic, nic, nieważne x D". No tak, skoro założyłeś, że nic nie mówił - to świetna okazja do dalszego prowokowania go i backowania N razy.

Napisałeś też, że gildia xray (obecnie void?) to "fajne chłopaki"...szkoda, że wcześniej do mnie na nich narzekałeś, że zachowują się jak dzieci i dzikusy, co miało być powodem Twojego odejścia z tej gildii. Pisałeś też do mnie, że się chcą na Tobie mścić i prosiłeś mnie o pomoc. Oczywiście Ci pomogłem, bo w zwyczaju mam bronić w PvP "ofiary", ale wyszło na to, że nie jesteś taki niewinny. Jesteś tak naprawdę drapieżnikiem, który używa kłamstw do omamienia swojej ofiary. Zawsze zrzucasz winę na kogoś innego i robisz wszystko, żebyś sam pozostał bez szkód - tak właśnie robisz. Widzę, że nagle dostrzegłeś w tej gildii kolegów.

Wysłałeś do mnie wiadomość, że chcesz od kogoś wykupić dostęp do expiarki. Dopytałeś też "czy podchodziłby pod łamanie regulaminu fakt, że nagle ta osoba mogłaby zabrać stamtąd expiarkę"...chciałem pomóc i napisałem Ci, że mogę JEDNORAZOWO udostępnić swoją expiarkę. Umowa była taka, że nie możesz ustawić tam home i nie będziesz się tam pojawiać bez mojej zgody, a gdybyś kiedyś jeszcze potrzebował - miałeś dać znać. Potwierdziłeś wszystko 10 razy i zgadniesz co? W sumie to było do przewidzenia -> zobaczyłem, że zrobiłeś tam home, czyli mnie oszukałeś. Napisałem do Ciebie, że wiem o home, a Ty i tak udawałeś głupiego i to przez długi czas. Ta sytuacja nie ma nic wspólnego z banem (fakt zrobienia home), ale chciałem tylko pokazać, że jesteś kłamcą i masz do tego spore tendencje, nie byłem jedyną osobą, którą okłamałeś. Ten przykład był jednym z lżejszych kłamstw od Ciebie.

Wytoczę teraz sytuację z niedzieli, która miała miejsce 28 lipca (wieczorem). Próbowałeś wprowadzić graczy w błąd - pisałeś, że doskonale znasz ich położenie i wiesz co robią, bo niby pomaga Ci ktoś z administracji (dostarcza Ci info). Dodam, że napisałeś to na czacie ogólnym, gdzie wprowadziłeś w błąd wszystkich graczy online, a nie tylko tych, którzy Cię chcieli złapać. Ta wiadomość sprawiła, że dani gracze się zbulwersowali i rzucili podejrzeniami na Pawelek1212, w końcu był wtedy (ponoć) jedynym obecnym członkiem administracji z odpowiednimi do tego uprawnieniami. W ten sposób trafiło to również do Wodza, a on bardzo poważnie podchodzi do oskarżeń w stronę administracji. Po zgłoszeniu mu tego przez te osoby...z tego co mi wiadomo - zwrócił się on z tym do Ciebie i chciał wyjaśnień, a Ty co zrobiłeś?
.
.
.
Ta, okłamałeś też i jego. Stwierdziłeś, że to niby ja Ci pomogłem, ale mnie wtedy nawet nie było na serwerze. Poprosił Cię o dowód - napisałeś, że kontaktowałeś się ze mną na pm i nie masz żadnego, ale na Twoje nieszczęście można sprawdzić pmhistory (czego w sumie nie musiałem nawet robić) i niczego takiego nie znaleziono. W ten sposób naraziłeś administrację na utratę zaufania - nie tylko u Mira, ale też u graczy (kiedy to napisałeś na ogólnym). 

Chciałeś udawać, że nie wiesz o co chodzi? Chciałeś sobie i mi (kiedy o tym rozmawialiśmy) wmówić, że pisałeś o czymś innym? Nie, dostałeś od Wodza konkretne pytanie i konkretną sytuację - skłamałeś.



Wspomniałem, że nie ja Cię zbanowałem, więc wspomnę też, że podałeś błędny powód bana - oto ten prawdziwy:
[Obrazek: kl9lcjpxfztv.png]



Kiedy rozmawiałem z Tobą na temat bana (i rzucałeś wymyślonymi wytłumaczeniami + jeszcze "cisnąłeś" po administracji) - zablokowałeś mnie na dc.



Bonusowy screen:
[Obrazek: ef38qn0x03ya.png]



Czym Cię zirytowała administracja? Tym, że nie tolerujemy perfidnych kłamstw? Tym, że nie jesteś bezkarny, a oczywiste kłamstwa mają jeszcze krótsze nogi od tych zwykłych?

Masz gdzieś w regulaminie napisane, że za jakiś mały (lub większy, ale nie w tym przypadku) zakup jest immunitet + można działać w dowolny sposób i to bez konsekwencji?

Moim zdaniem zasłużył Ci się ban, ale czy zostanie skrócony/anulowany - nie moja decyzja, bo to nie ja Cię zbanowałem.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#6

No to wszystko jest prawdą niestety ale przeprosiłem administracje, wiem że przeprosiny mogą nic nie dać w tej sprawie. Zablokowałem cię na dc bo byłem wkurzony że tak nagle wszystko przepadło nad czym siedziałem codziennie przy kompie i nie chciałem kontynuować dalej konferencji bo wiedziałem wtedy że i tak to nic nie da. no ale nie tylko ja nękałem Its_Chico, a zabiłem go chyba z 3 razy.

#7

Nie ma znaczenia, że go zabiłeś tylko 3 razy. Backowałeś tam bez przerwy, naprawdę za długo to trwało i niczego nie miało na celu. Ilość zabójstw nie definiuje nękania, najwięcej zależy od okoliczności.

Tylko tyle chciałem dodać, tak to chyba już napisałem o wszystkim - pozostaje czekać na odpowiedź i decyzję osoby, która Cię zbanowała.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#8

Tak jak Lelouch napisał, administracja też ma prawo normalnie grać i jako że jest to survival zabijać. A ja zabiłem Cię 2 razy i to w odstępie około 15 minut. Także miałeś spokojnie czas się przygotować do ewentualnej obrony bo pisałeś mi, że masz sety 4/3 jednak wolałeś wylewać mi pod nogi lawę mimo, że już Cię nie atakowałem i zginąć drugi raz a potem się skarżyć na nękanie.

Jak już to jestem za skróceniem bana np. do 30 dni ale nie za całkowitym zdjęciem go.

#9

No i wlasnie Demonate, o to mi chodzi ze moge miec tego bana na miesiac ale najwazniejsze jest dla mnie moja dzialka bo sporo poswiecilem czasu, ja mogę zrobić tą przerwe od mc na 30 dni. Nie chcialem zakladac zbroi bo wiedzialem ze i tak zgine bo byl jeszcze fera na mojej dzialce a wylewalem na ciebie lawe bo chcialem zebys poszedl sobie i mnie zostawil

#10

Kara zostanie zmieniona w 30-dniowego bana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości