Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja Aktualizacji Regulaminu Chatu

#2

No więc zaczynamy dyskusję.
Rozumiem twój punkt widzenia, bo grając regularnie takie sytuacje mogą denerwować stałych graczy, ale spójrzmy na to z innej strony. Jestem zdania, że jeśli osoby, które opisałeś powyżej nie łamią regulaminu, są kulturalne i po prostu nie spamią na chacie, warto zastanowić się przed stosowaniem kar wobec nich. Dam Ci przykład. Jest sobie pewien zupełnie losowy nieznajomy Ci gracz, który w miły sposób zapyta czy ktoś mógłby go wspomóc danym materiałem. I teraz co? Dostanie za to karę? Co innego w przypadku spamu pytaniami lub po prostu brakiem kultury, ale to oczywiste, że takie zachowania nie są tolerowane.
Odniosę się też do końca twojej wypowiedzi. "Kilka osób wyłapie warny/mute za żebranie, a reszta sobie odpuści". I znowu, rozumiem co masz na myśli, ale nie uważam to za słuszne.
Jestem zdania, że jeśli ten pomysł ma wejść w życie to ktoś musiałby wyznaczyć granicę między kulturalną prośbą a "żebraniem". Chciałbym też poznać zdanie innych ^^


Wiadomości w tym wątku
Propozycja Aktualizacji Regulaminu Chatu - przez Xanthard - 07-08-2019, 15:47 PM
RE: Propozycja Aktualizacji Regulaminu Chatu - przez Beniziomek - 07-08-2019, 17:26 PM
RE: Propozycja Aktualizacji Regulaminu Chatu - przez Near - 07-08-2019, 20:34 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości