Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


skarga

#1

1. Nick oskarżającego:krzysztof1024
2. Nick oskarżonego:kret
3. Opis sytuacji: Miałem wyłączone pvp, gracz oblał mnie lawą. kiedy lognołem zbudował komorę i postawił działkę abym zdechł.
4. Data zdarzenia:20.08.2019
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://cdn.discordapp.com/attachments/3...5/zgos.png
Odpowiedz

#2

Kret to bardzo toksyczna osoba. Na miejscu administracji przemyślałbym usunięcie chirurgiczne tego raka raz na zawsze.
3
1
1
Odpowiedz

#3

jestem za usunięciem Uśmiech
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1
Odpowiedz

#4

dobre robienie skargi zanim sprawa jest wyjaśniona. jak usunałem to cos z lawą i poszłeś bliżej wody to wtedy się spaliłeś i oddałem ci twoje przedmioty na spawnie. dodatkowo sam mówiłeś że usuniesz tą skarge jak ci oddam itemy, ale widocznie nawet jak ci sars powiedział jak usunąć ta skarge to i tak tego nie zrobiłeś. nie straciłeś itemów, tylko czas. jedyna rzecz do której można sie przyczepić że napisałem ''he is pajac'' ale jak jest ban za nazwanie kogoś pajacem to nwm.
Odpowiedz

#5

(20-08-2019, 02:31 AM)Krzysztof1024 napisał(a): 1. Nick oskarżającego:krzysztof1024
2. Nick oskarżonego:kret
3. Opis sytuacji: Miałem wyłączone pvp, gracz oblał mnie lawą. kiedy lognołem zbudował komorę i postawił działkę abym zdechł.
4. Data zdarzenia:20.08.2019
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://cdn.discordapp.com/attachments/3...5/zgos.png
Nie podoba mi się ten screen. Chodzi o wiadomość od Kreta. ,,He is pajac". Czy dlatego, że on wlał ci lawę w miejsce zalogowania to od razu że jesteś pajacem? Moim zdaniem zachowanie Kreta jest często bardzo dziecięce, i w sumie nie wiem sama ile on ma lat. Kiedyś nasłał na mnie Okrucha... Niby Kret jest teraz taki miły do mnie, ale raz zabrał mi potkę z expem i mówił, że to nie on. Jestem za usunięciem albo banem
Odpowiedz

#6

Jestem przewiny karze, może i kret bywa czasami usczypliwy, ale to nie powód aby dostał bana. Co do wylewania lawy, Krzysztof podaj więcej szczegółów czy byłeś na jego działce bo jeden SS i to jeszcze z discord jest dość słabym dowodem, dodam również, że jeżeli Krzystof był na działce kreta, to kret miał prawo go spalić. Lili twoim argumentem jest to że zachowuje się dziecięco oraz to że zabrał ci potke z expem? o ile pamietam to w regulaminie nie ma nic o tym, że nie można się zachowaywać dziecięco. Superowsky, jeżeli wypowiadasz się w takich tematach to daj jakieś argumenty, bo mam wrażenie że wypowiadasz się jedynie w celu nabicia postów.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#7

było to w terenie
potem postawił działkę
abym nie wyszedł
1
Odpowiedz

#8

(24-08-2019, 22:25 PM)Near napisał(a): o ile pamietam to w regulaminie nie ma nic o tym, że nie można się zachowaywać dziecięco. 

Jak najbardziej nie ma takiego punktu, ale nie będę już wspominał twoich stosunków z Natalią. 

Ogółem do sprawy, od znajomych z DTC słyszałem o tym że Kret należy do mniej miłych ludzi. Osobiście uważam że takie osoby należe karać, gdyż w pewnym stopniu obniżają poziom gry na mineworldzie. Jestem za wymierzeniem kary zależnej od decyzji administracji.
1
Odpowiedz

#9

"Jak najbardziej nie ma takiego punktu, ale nie będę już wspominał twoich stosunków z Natalią."

Co ma jedno do drugiego?
[Obrazek: unknown.png]
Odpowiedz

#10

Jak najbardziej nie ma takiego punktu, ale nie będę już wspominał twoich stosunków z Natalią. 

Co mają wspólnego ta skarga I moje stosunki z natalia?, apropo moich stosunków z natalia to nie powinienes się wypowiadać na ten temat ponieważ nic O nich nie wiesz.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości