Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Okruch_Chleba

#1

Dobry Wieczór!
Przed Wami kolejny wywiad z ciekawą osóbką, zapraszam do czytania i przy okazji przypominam o możliwości udzielenia wywiadu osobą, które jeszcze tego nie zrobiły Uśmiech
https://mineworld.pl/wywiady/udzielwywiadu.php ) - ten link nie gryzie, wejdź w niego i opowiedz o sobie ! Duży Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Okruch_Chleba: Jestem Adam, z pseudonimu Okruch_Chleba, Cesarz Niemiec, i Król Prus na serwerze MineWorld. 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

Okruch_Chleba: Spędzam czas na dworze, słucham muzyki lub gram na MineWorld. 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Okruch_Chleba: Tak, nawet kilka. Jest nim wędkarstwo, muzyka klasyczna i militarna, oraz gra na puzonie i keyboardzie. Wędkarstwo, proste i relaksujące zajęcie. Muzyka, co by tu napisać - po prostu słucham takowej. Gra na puzonie nie należy do najprostszych, wszak dopiero się uczę, lecz na keyboardzie jest dużo prostsza. 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Okruch_Chleba: Trudno odpowiedzieć mi na to pytanie, lecz nie mam żadnej fobii.  

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Okruch_Chleba: Zaczęła się w bodajże 2014 roku, od kupna Xboxowej wersji Minecraft. (Xbox 360) 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Okruch_Chleba: Najprostsze znalezienie serwera w internecie, a następnie rejestracja, i gitara. 

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Okruch_Chleba: Bardzo podoba mi się społeczność serwera. Jest w niej mało "złych wyjątków" 

8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Okruch_Chleba: Farmy na spawnie, i podziemia spawnu. 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Okruch_Chleba: Pracuję na plantacji, handluje i bronię się. 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Okruch_Chleba: Fantomy... "Znowu jedna z tych głupich bestii!" "Gdzieś tu musi być ich gniazdo!" - Te stworzenia są naprawdę wkurzające, wyrzuciłbym je z gry i powiedział "Jedna bestia mniej!" 

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Okruch_Chleba: Lelouch... Tylko dlatego iż wtrąca się w nie swoje sprawy... Ale Leloucha mimo wszystko pozdrawiam. 

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Okruch_Chleba: Najczęściej przebywam samotnie na Survivalu, i z losowymi graczami na Creative. Najbardziej godzę zaufaniem gracza Vesp3rr, mego sojusznika, Kronberk, Adamir80 i JakuGamer, wiernych towarzyszy rozrywki.  

13) Jak powstał twój nick?

Okruch_Chleba: Szczerze, sam nie wiem. 

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Okruch_Chleba: Chętnie zobaczę wydarzenia losowe na mapie świata Survival. Szykuję nawet takowy plan do Propozycji na Forum. 

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Okruch_Chleba: Tak naprawdę, nie zbudowałem nic co nie powoduje bólu oczu. 

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Okruch_Chleba: Ogarniałem sterowanie na padzie od Xbox360. Ahh, ta piękna godzina "zabawy" 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Okruch_Chleba: Nie, nie miewałem takowych. 

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Okruch_Chleba: Administrację, gildię Kaiserreich, mych sojuszników, cały serwer MineWorld i mój e-mail resetu hasła do forum. 

19) Może teraz parę słów od siebie?

Okruch_Chleba: Cóż, niestety nie wiem co mógłbym jeszcze dopowiedzieć, nic do mej głowy mi nie przychodzi. 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Okruch_Chleba: Także dziękuję za zajęcie mi czymś ciekawym paru minutek.
Odpowiedz

#2

[Obrazek: 42kvs6bi6n80.png]

Myślę, że większość widać już na pierwszy rzut oka.

Uważam "wtrącanie się w nie swoje sprawy" za niesprawiedliwe skojarzenie. 

Doskonale pamiętam jak popierałeś działania w stronę Natalii, gdzie zakładano bunkry obok jej domu i jej przeszkadzano. W czym się wtrącam? W tym, że pomagam zwalczać takie działania? W tym, że Vesp3rr sam był sobie winien? W tym, że to jest survival i jeśli ktoś próbuje świadomie komuś uprzykrzyć grę - ja próbuję tej osobie to uniemożliwić, bo niektórzy wolą pomagać?

Przepraszam, ale tak już mam, nie lubię kiedy ktoś się w taki sposób rozpędzi. Są sytuacje, w których trzeba czemuś przeciwdziałać jako członek administracji (przeniesienie budowli Vesp3rra) i są też sytuacje, w których mogę pomóc jako gracz-survivalowiec.

Przecież nie będę się wtrącać...o ile nie zobaczę celowych, regularnych i zbyt przesadzonych działań, które chcą kogoś zdenerwować, ewentualnie uprzykrzyć mu grę.

Oprócz tego fragmentu - przyjemny wywiad, można się kilku rzeczy dowiedzieć...nie tylko Ciebie irytują fantomy. x d
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
1
1
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości