Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROBLEM] zepsuty /back

#1

1. [PROBLEM]
2. Survival
3. Opis: więc problem jest taki. nie możemy się tepnać do wody używając komendy /back bo jest ''niebezpiecznie'' (woda bardzo niebezpieczna). to znaczy że: umarłeś w podwodnej świątyni która jest labiryntem? lepiej pożegnaj sie z itemami. umarłeś daleko od bazy przy tych miejscach z podwodnymi zombie? itemów nie odzyskasz. straciłem już dobrą siekiere do walki oraz żelazny set przez tą głupią mechanike.
Odpowiedz

#2

Co za bzdury, dość regularnie używam komendy /home lub /back żeby przeteleportować się do lokalizacji w niskiej, płynącej wodzie i od czasu wprowadzenia ostatnich usprawnień ani razu nie spotkałem się z odmową - więc można "tepnąć się do wody". Blokada teleportacji na dno oceanu czy inne miejsca lawą bądź jakimikolwiek blokami to zabezpieczenie przed przypadkową śmiercią z winy komendy a komunikat zalecający upewnienie się, czy miejsce nie jest zastawione pojawia przy każdej próbie takiej teleportacji - można więc być na to przygotowanym. Nie jest więc to żaden "zepsuty /back" ani błąd tylko umyślne działanie, można rozważyć wyjątek dla teleportacji w miejsca otoczone wodą o ile jest to możliwe do zrealizowania ale osobiście nie widzę takiej potrzeby
Odpowiedz

#3

podbijam text zetera, mam ponad 100 śmierci zawsze 25home ustawionych i nie mam problemu z komendą w wodzie
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]
Odpowiedz

#4

to nie wiem. ja umarłem przez guardiana w podwodnej twierdzy i nie mogłem sie tepnąc. dziwne.
Odpowiedz

#5

Też miałem z tym problem
Odpowiedz

#6

(21-08-2019, 03:57 AM)Kret napisał(a): to nie wiem. ja umarłem przez guardiana w podwodnej twierdzy i nie mogłem sie tepnąc. dziwne.

Kiedy ostatnio wystąpił problem?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#7

(21-08-2019, 09:22 AM)MiroTcz napisał(a):
(21-08-2019, 03:57 AM)Kret napisał(a): to nie wiem. ja umarłem przez guardiana w podwodnej twierdzy i nie mogłem sie tepnąc. dziwne.

Kiedy ostatnio wystąpił problem?

wczoraj, kilka minut przed napisaniem tego posta.
Odpowiedz

#8

Cytat:to nie wiem. ja umarłem przez guardiana w podwodnej twierdzy i nie mogłem sie tepnąc. dziwne.


Teraz takie teleportacje są możliwe, kosztem zmniejszonego bezpieczeństwa. Dodałem wyjątek dla wody, więc będzie można się udusić (wiedząc o tym przed teleportacją lub nie). Jeśli woda nie zakończy się na solidnym bloku można będzie również narazić się na obrażenia od upadku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości