Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na gracza Xanthard

#5

(21-08-2019, 20:57 PM)Sghey napisał(a): Tak jak się spodziewałem.

Tak też czekałem na pojawienie się tego tematu na forum, po tym jak dziś zawistnie na chacie mnie atakowałeś i próbowałeś każdemu udowodnić, że jestem prowodylem całego zamieszania. 
No cóż, mniejsza z tym - przejdźmy do faktów.

1. Cała akcja zaczyna się wczoraj, jednakże dziś zanim ktokolwiek dostał bana...
Gracz Patrykoss loguje się na serwer, by po kilku sekundach wysłać taką wiadomość na chacie ogólnym jak i pw, niestety ss pw nie posiadam.

@Edit jednak posiadam Uśmiech

[Obrazek: c6wohOE.png]



[img] https://i.imgur.com/gASCL00.png[/img]

2. Nie wiem, co kieruje tym graczem ale jego zachowanie dziś było identyczne do tego z wczoraj - mało tego, nic nie robił sobie z obecności 3 administratorów na serwerze. Uśmiech 

[Obrazek: tQxusp1.png]

Patrykoss dostaje mute, po czym Bachalo odpalił rakietę bluzgów w moją stronę - zupełnie bez uprzedzenia Uśmiech

[Obrazek: kI1UIhI.png]


Po czym wiadomo co się stało..

Wróćmy do wczoraj i od czego zaczęła się cała akcja z Patrykossem.

1. Jest trochę po 11, gdy Patrykoss zaczyna bez ogródek rzucać bluzgami na chacie. Zostaje przeze mnie switowany, w lepszy bądź gorszy sposób - niech każdy sam to oceni. 

[Obrazek: xZP5fHR.png]

2. Od razu widząc z kim mam do czynienia wbiłem na discorda  i oznaczyłem LadyKotkę - aby wbiła zrobić porządek bo sam po prostu nie miałem do tego środków. Mało tego, napisałem też pw do Mira. Uśmiech

[Obrazek: ve5lSI2.png]

[Obrazek: BHsT2gR.png]

3. Każdy z osobna oceni, czy moje wypowiedzi wykraczały poza regulamin. W mojej ocenie były na granicy, ponieważ nie zostały użyte wulgaryzmy. Po wypowiedziach Bachallo widać, że przyklaskiwał Patrykossowi. We dwóch otwarcie mnie atakowali i prowokowali do użycia mocniejszych słów, których niż użyłem.

[Obrazek: syVdhl2.png]

4. Kolejne bezsensowne wyzwiska, no jak 24 letni mężczyzna może we wtorek po południu grać w Minecrafta? Zarzucanie mi socjalu, nie uważam aby odpowiedź "Nie mierz każdego miarą swojej rodziny" była wulgarna, jest opryskliwa, aczkolwiek sama sytuacja pokazuje kto atakował - problem dzisiejszych czasów, często dzieci mają za nic osoby starsze dbające o dobro serwera - nie mówiąc nawet o administracji co pokazuje sytuacja z dziś.


[Obrazek: VtULpA5.png]

5. Koledze bardzo spodobało się wyzywanie mnie od osoby, pobierającej zasiłek bezrobotnego. Rozczaruję, pracuje w pełnym wymiarze godzin.

[Obrazek: Lwkn39W.png]

6. Tu moje zachowanie być może i zawisło na włosku, bo chodziłem po granicy regulaminu. Porównanie go do patologicznej rodziny było spowodowane jego wcześniejszymi odpowiedziami oraz tym, że robi to z powodów koleżeństwa z Patrykossem.

[Obrazek: H5bWldK.png]

7. Wcięcie się Kesuriona w całe zamieszanie, nie wiadomo skąd i po co. Znów blablabla socjal... blablabla +500..

[Obrazek: Q319VVg.png]

8. Wysyłam reklamę swojego sklepu oraz przedmiotów na /ak - po czym Kesurion złośliwie docina, szukając ziarna niezgody. Uśmiech

[Obrazek: wE1sZMh.png]

9. Kontynuacja

[Obrazek: HW7WoqI.png]





Takie są fakty, logi są wyciągniete z chatu DC. Moje wyrażenia przez większość czasu były widziane przez administrację obecną na serwerze, a nawet w dyskusjach.
Dlatego nie rozumiem całej tej sytuacji, bo jeśli wtedy nie zareagowali to oznacza, że jednak na karę nie zasługiwałem. Ponoć prawo nie działa wstecz?Uśmiech

Zapraszam każdego do dyskusji, bo temat obnaża patologię tego - gdy "szare" nowe twarze próbują robić dym i zamieszanie na serwerze swoim zachowaniem, a potem oskarżają kogoś o coś - a sami w sumie nie wiedzą o co. Uśmiech

Pozdrawiam!


Wiadomości w tym wątku
Skarga na gracza Xanthard - przez Azor97pl - 21-08-2019, 20:10 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 20:25 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Beniziomek - 21-08-2019, 20:55 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 20:57 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Xanthard - 21-08-2019, 21:57 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 22:08 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez MiroTcz - 21-08-2019, 22:37 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 22:45 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Damonte - 21-08-2019, 22:46 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez MiroTcz - 21-08-2019, 22:48 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości