Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[propozycja] Nowy czat discord

#4

Nasz serwer Disocrd jest niezwykle zwyczajny, poważny i ponury. Jedyna atrakcja to chat z gry. Brakuje mi rang jakie może zdobyć gracz oraz ciekawych kanałów. Ta propozycja ma szansę do pozytywnego wpłynięcia na naszą społeczność i nie widzę przeciwwskazań do jej rozwoju. Nowe kanały zmotywują ludzi do dzielenia się pomysłami na w budowaniu i redstonie. Zwykły kanał sv/cv/sb publiczny nie sugeruje tej opcji i nie zachęca do upubliczniania swoich pomysłów.
Same kanały nic nie zmienią - będzie tam słaba aktywność i pojawią się pytania typu "a po co tyle kanałów?".
Dlatego podoba mi się również pomysł z rangami dla zwykłych graczy, których brakuje mi na naszym Discordzie. Wyróżniający się kolor oraz ciekawa(ŚMIESZNA!) nazwa rangi to najlepsza motywacyjna nagroda dla osób które chcą pomagać i udzielać się!
Powiększyłbym tę propozycję o drabinę rang. Graczowi przyznawałby bot nową, wyższą rangę w zależności od ilości napisanych wiadomości. Wtedy ta nasza przysłowiowa marchewka działałaby nie tylko na nowych kanałach od Sarsa, ale również na pozostałych - nadal motywując ludzi do rozmów.
Wiem o istnieniu bota, który przyznaje nam xp i lvl, ale tego kompletnie nie widać i używa to dosłownie kilka osób.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[propozycja] Nowy czat discord - przez SARSUnicorn - 24-08-2019, 06:55 AM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez Naten_13 - 24-08-2019, 07:35 AM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez SARSUnicorn - 24-08-2019, 07:38 AM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez Zinrrey - 27-08-2019, 12:02 PM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez SARSUnicorn - 27-08-2019, 18:41 PM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez MiroTcz - 28-08-2019, 12:38 PM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez Rodriqez - 28-08-2019, 13:01 PM
RE: [propozycja] Nowy czat discord - przez SARSUnicorn - 28-08-2019, 13:17 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości