Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Preferujecie Stare Tekstury, czy Nowe?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Stare
28.57%
4 28.57%
Nowe
57.14%
8 57.14%
Trochę Starych, trochę Nowych
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowe tekstury

#1

Te "Nowe" tekstury z 1.14 są już od dłuższego czasu w grze, więc chcę was spytać o waszą opinię na ich temat.
Preferujecie Stare tekstury, nowe, a może część nowych i część starych?


Ja zdecydowanie wolę stare tekstury. Chociaż nie ukrywam, że kilka nowych tekstur jest naprawdę ładnych (np. Łóżka, dioryt i liście). Dla mnie głównym problemem nowych tekstury jest to, że nie mają one ostrych krawędzi tak te stare. Większość jest taka wygładzona i nie wygląda jak coś robionego pixel by pixel tyko na coś zrobionego w jakimś lepszym programie graficznym, a potem skalowane do 16x16 pixeli...
A może to tylko kwestia przyzwyczajenia...?
Odpowiedz

#2

tekstury bloków które stawiamy wszystkie zmieniły się na lepsze tekstury są bardziej płynne przez co łatwiej je ze sobą łączyć, nie jestem raczej zadowolony z tekstur dla niekórych itemów które są tylko w eq a nie budowlanych ale to historia na dłuszy post :/ . dodatkowo nie popieram teksturpacków bo moze mylnie wpływać na odbiór naszych budowli przez innych :/
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]
Odpowiedz

#3

Jedyne co mi się nie podoba to blok emeraldów i złota
Odpowiedz

#4

Blok kamienia za bardzo przypomina wełnę. Reszta jest na plus.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#5

Gram na defaultowych teksturach od małego i jestem w szoku, że grafik który robił te nowe podołał zadania. Byłem pewien, że tak kultowych tekstur nie da się już poprawić :O
Odpowiedz

#6

Ja jestem na razie zwolennikiem nowości w minecrafcie. Osobiście te nowe tekstury mi się bardzo podobają.
Odpowiedz

#7

Żeby przyzwyczaić się do nowych ikon potrzebowałem trochę czasu i chyba nadal wolę te stare. Tekstury z małymi wyjątkami wyglądają bardzo dobrze, wszystko wygląda "zgrabniej" niż wcześniej i odnoszę wrażenie że całość otoczenia jest bardziej spójna, chociaż popsuło mi to kilka sprawdzonych patentów na złudzenia optyczne. Wygląd Netheru zdarzyło mi się skomentować na czacie i nie będę tutaj tego powtarzał ;D
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości