Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do UNBANA

#1

1. Nick w grze :Czarox
2. Data ukarania:26.08.2019
3. Nick osoby karającej: Lelouch
4. Powód bana: X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ponieważ gracz King_Kamil namówił mnie na ts żebym pobrał X-ray wiem że to
była moja wina ale sam chciał kopać te diamenty i gdy wykopywałem diamenty on sam mi je zabierał albo sam je kopał
Dodatkowo ten gracz ma multki konto zrobił je ponieważ chciał uniknąć bana kiedy namówił mnie żebym pobrał X-ray.
Jego poprzednie konto to Mati_help.

#2

mogłeś po prostu nie instalować xraya prosta piłka

#3

Twoje tłumaczenie nie wygląda jakbyś w jakikolwiek sposób żałował tego co zrobiłeś. Oszustwo jest oszustwem tyle w temacie.

#4

Nie za bardzo rozumiem jak to ma się odnieść do unbana. Xraya używałeś TY, a nie Twój kolega. 

Kolega o tym wiedział i zostałby ukarany za "krycie" xraya, ale jednak to zgłosił i dlatego skończyło się na ostrzegawczej rozmowie.
Rozmawiałem z nim na ten temat i dowiedziałem się czego trzeba, ban dotyczy Ciebie i tego, że nielegalnie wykopałeś diamenty.

Wiem, że to tylko gra, ale zachowuj się jak facet - "namówił mnie, żebym pobrał", czyli to jego wina? No nie za bardzo, to jest Twoja wina, że nie potrafiłeś odmówić, a teraz zrzucasz sporą część odpowiedzialności na kogoś innego.

Jestem skłonny dać Ci szansę, ale jeśli będzie powtórka z xrayem (lub inną nielegalną działalnością w sześciennym świecie) - otrzymasz perma.

Konto dostanie unbana, zamykam wątek.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości