Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


SKARGA

#11

Ale ja nie mam nic przeciwko jak bede na działce gdzie ma dostep normalnie wbic i mnie zabic. MAM PROBLEM do tego ze buguje i wbija sie do zamknietego domu i mnie zabija
Odpowiedz

#12

Koteł, może wbić przez owoc do domku( jak piszesz że masz domek zabudowany, sprawdź na ile kratek na pewno działa owoc, może jednak źle się obarykadowałaś?), tak jak pisali wyżej, to survival jednak. A Twoim błędem jest dostępność na mapie globalnej, każdy może wbić niestety jak jesteś widoczna. Jak uważasz że ma homa u Ciebie, co jest sprawdzone że go jednak nie ma, to zapytaj graczy z którymi grasz, może oni go tepają do Ciebie? Jakieś wytłumaczenie musi być, chodz dla gracza to nie problem przejść się po kordach, skoro je znają, ci co patrzą na mapę.
I jak buguje? Chętnie zobaczę dowody Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#13

Podpinam się pod to. Wbił do domku, na którym byłam dodana, zabił mnie parę razy gdy na powrót się tam tepałam. To wygląda tak jakby się na mnie i na dwie jeszcze osoby uwziął, bo jak sam dziś stwierdził szuka mojego domku. No przykro mi, bo nie znajdzie. Gdy poprosiłam by oddał mi rzeczy (nie były moje tylko pożyczone) stwierdził, że nie odda. Co najlepsze, domek był na wysokości.
Odpowiedz

#14

nie mam żadnego home u was, używam tyko komendy back. issi, weszłem tam sobie perłami. co do tego buga, nwm czy za to pszepraszać, ale poszłem na /spawn, wróciłem i byłem w jej domku. nwm dlaczego mnie tepneło akurat tam, ale mówie że na randomową osobe z diax spodniami i butami bym nie ryzykował perm bana. do domu osoby która napisała skarge przyszłem używając rtp i czekając aż będe wystarczająco blisko, wtedy sobie przyszłem.

(lece czytać reszte potem zeedytuje i coś dopisze elo)
Odpowiedz

#15

Zachowanie Kreta na serwerze pozostawia wiele do życzenia. Sama sytuacja którą została opisana w tym wątku nie została poparta zbyt wieloma dowodami. Osobiście wymierzyłabym Kretowi karę za całokształt jego zachowania ale nie o to chodzi w tym wątku. Jeśli sytuacja będzie się utrzymywać bądź inni gracze będą mieli utrudnianą grę przez tego osobnika radzę zebrać mocne dowody a kara go wtedy nie ominie.
Odpowiedz

#16

a, i jeszcze dodam że bardzo fajne KILKA DNI kiedy wbiłem raz na działke, zabiłem twojego kolege dwa razy, następnego dnia wróciłem i zabiłem cie z 2 razy i tyle. to nie jest nekanie. i kilka dni to nie dwa dni.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości