Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sannakaisa

#1
Smutek 

Nick w grze: Sannakaisa 

Wiek:12

Staż na serwerze(od kiedy grasz):Na serwerze mineworld gram od Września 2016r.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:Od 1-5 a nawet 6 godzin dziennie .

Otrzymane na serwerze kary:
Żadnego bana nie dostałam tylko kilka razy mute'a .

Długość gry w minecraft:
w minecraft gram od lipca 2013 roku .

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze ? :
Owszem pełniłam jako Pomocnik i byłam jeszcze KidModem na tym serwerze .

Obecni Administratorzy (wymień):
-MiroTcz
-N_Thinker
-Inquisitor4K

Obecni Moderatorzy (wymień):
-Ladykotka

-Obecni Czat Moderatorzy(wymień):
-TheZiomej
-NewEnforcer
-Animekowa

Komendy Kidmoda/Czatmoda:
Komendy Kidmoda :
-/kick nick powód (wyrzuca gracza ze serwera)
-/tempmute nick czas powód (Mutuje gracz na jakiś czas)

Komendy Czatmoda:
-/kick
-/tempmute
-/jail nick cela1 powód (zameka gracz w celi)
-/cc (czyszczenie czatu)

Obowiązki Kidmoda/Czatmoda:
-Pomaganie m.in w :
*Craftingu itemów
*Komendach serwera
*i innych takich typu spraw
-Dostępność dla graczy i administracji
-dbanie o porządek na czacie serwera
-Zgłaszanie problemów technicznych związanych ze serwerem Administratorom 

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera ?:
Na obecną chwilę nie znam żadnych .

Gdzie znajduje się regulamin ? :
Regulamin można znaleźć na Forum zjeżdżając niżej ,a na serwerze komendą /menu

Dlaczego właśnie ty ? :
Często robię różne eventy na których gracze dostają nowe itemy staram się żeby nikt nie używał brzydkich słów .

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Mam na imię Karolina.Chodzę do dwóch szkół ,jestem w 6 klasie i posiadam obecnie 12 lat.
Niestety ciągle mam jakieś kłopoty ze swoim zdrowiem i latam po szpitalach jak elytrą w endzie .
Jednym z moich Hobby jest gra na fortepianie . Uwielbiam dekorować  i grać w minecraft. Jestem osobą bardzo wrażliwą na kłamstwa i oszustwa . W pewnym czasie myślałam ,że nie nadaje się do gry w minecraft ale postanowiłam się zmienić. Już przestałam przeklinać, płakać i wkurzać się na czacie gdy ktoś mnie zabije . 


                                                                      Dziękuje za przeczytanie
                                                                                         Sannakaisa

#2

Jestem na nie przez Twoje problemy z prawdomównością, oraz za to ze bez powodu nie straciłaś tej funkcji.  Musisz się pogodzić że nie każdy nadaje sie na to stanowisko

#3

Zapomniałaś o Stawci (Moderatorce Język). Fajnie, że obowiązki itp. Napisałaś przejrzyście, sama i starałaś się nad podaniem. Czasem są z Tobą problemy, więc...
Neutral.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Hmm...,jak dla mnie jesteś osobą miłą,więc jestem na TAK Oczko

(12-02-2017, 07:02 AM)TheZiomej napisał(a): Zapomniałaś o Stawci (Moderatorce Język). Fajnie, że obowiązki itp. Napisałaś przejrzyście, sama i starałaś się nad podaniem. Czasem są z Tobą problemy, więc...
Neutral.
Już wiem,ty specjalnie chcesz aby każdy kto składa teraz podanie to za kazdym razem tego kogś nie popierasz !!! przeczytałem twoje podanie i większośc czyli (3osoby) były za tym  abyś NIE został KidModem,więc gdzie tu sprawiedlowość ?!.Domagam się wyjaśnień !!!
1

#5

Może masz takie wrażenie, ale przecież jestem bardzo często na serwerze, znam ludzi. Może lepiej policz ile osób było na tak, poza tym wypełniam swoje obowiązki... Sanna była już KidModem, ale przez małą sprzeczkę straciła go. Ja patrzę na wszystko. Nie dałem Sannie NIE, gdyż napisała pięknie poukładane podanie, które jest przejrzyste. Lecz niestety są czasem z nią problemy. Wiem jak oceniam. Nie wmawiaj mi tu, że każdego teraz źle oceniam, bo moje wypowiedzi są uzasadnione.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#6

simon1234
Był na nie pod Twoim podaniem - Robisz wszystko, żeby Go obrażać.. Wstydź się.

Co do podania - Jestem na Neutral.
Dlaczego?
Jesteś osobą miłą, pomocną, udzielającą się w grze ale straciłaś już tę funkcję za zachowanie nie godne KidModa. Mogłabyś dostać drugą szansę, gdybyś pokazała, że Cię na to stać.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#7

(12-02-2017, 07:08 AM)simon1234 napisał(a): Hmm...,jak dla mnie jesteś osobą miłą,więc jestem na TAK Oczko

(12-02-2017, 07:02 AM)TheZiomej napisał(a): Zapomniałaś o Stawci (Moderatorce Język). Fajnie, że obowiązki itp. Napisałaś przejrzyście, sama i starałaś się nad podaniem. Czasem są z Tobą problemy, więc...
Neutral.
Już wiem,ty specjalnie chcesz aby każdy kto składa teraz podanie to za kazdym razem tego kogś nie popierasz !!! przeczytałem twoje podanie i większośc czyli (3osoby) były za tym  abyś NIE został KidModem,więc gdzie tu sprawiedlowość ?!.Domagam się wyjaśnień !!!
Ja bym cię zbanował na okres próbny Simon.

Sanakaisa ja ci powiem tak podanie trzyma się cały czas na tych 2 co pisałaś, jest ładne. Narazie neutral.

Bo te twoje zachowanie...
Chyba że okres próbny na tydzień.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#8

(12-02-2017, 07:02 AM)TheZiomej napisał(a): Zapomniałaś o Stawci (Moderatorce Język). Fajnie, że obowiązki itp. Napisałaś przejrzyście, sama i starałaś się nad podaniem. Czasem są z Tobą problemy, więc...
Neutral.
Stawcia nie jest Moderatorem ;-;

#9

(12-02-2017, 12:07 PM)Sannakaisa napisał(a):
(12-02-2017, 07:02 AM)TheZiomej napisał(a): Zapomniałaś o Stawci (Moderatorce Język). Fajnie, że obowiązki itp. Napisałaś przejrzyście, sama i starałaś się nad podaniem. Czasem są z Tobą problemy, więc...
Neutral.
Stawcia nie jest Moderatorem ;-;
Potwierdzam, nie jest, żeby nie było wątpliwości.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#10

Zapomniano napisać o Stawcii...

Ogólnie jesteś fajną i miłą dziewczyną, ale nie raz zdarza Ci się przeklnąć czy się zdenerwować, ale ja dałabym drugą/trzecią szansę. W podaniu są przecinki niewłaściwie zapisane, ale to tam szczegół, który można naprawić 
I przyczepię się jeszcze jednego: brak aktywności na forum

Będę neutralna, choć na tak mi blisko
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości