Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Redeq

#1

Kolejny wywiad przed nami, zapraszam do czytania i jednocześnie przepraszam za mały poślizg czasowy Język
Gracz Redeq!
(PS Również dziękuje za udzielenie wywiadu i dodam, że z chęcią zobaczyła bym Twoje prace na tablecie graficznym, jak masz ochotę. wrzuć parę dzieł pod postemUśmiech)

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Redeq: Cześć, jestem Redeq a moją pasją jest budowanie metropolii oraz innych budowli. Jestem przywódcą Państwa Redańskiego na creative. 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

Redeq: W wolnych chwilach tak jak już wspomniałem buduję na MineWorld. Poza Minecraftem gram na gitarze oraz rysuję na specjalnym tablecie graficznym. 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Redeq: Bardzo lubię budować najrozmaitsze RolePlay'e i miasta na MineWorld, oddawać się grafice komputerowej oraz grać na gitarze. 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Redeq: Nie mam jakiejś strasznej fobii poza Minecraftem, ale jeśli chodzi o grę strasznie mnie denerwują a zarazem straszą pająki jaskiniowe, te ich umiejętności przechodzenia przez dziury na pół bloku... 

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Redeq: Moja gra w tą grę zaczęła się zaraz po wejściu wersji 1.9.X - czyli w roku 2015, rok przed założeniem MW, ale to już inna bajka. 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Redeq: Hmm.. Jakby to opisać.. Szukałem serwerów do gry survival.. Przeglądałem listy IP...
Wchodzę na serwery, wchodzę i wchodzę... Żaden z nich mnie niezbyt przekonywał,
to nie działał, nie miał pluginów niezbędnych do gry.. Patrzę, a tu widzę IP MineWorld...
Zaciekawiła mnie ta nazwa, więc wszedłem. Nie wiem dla czego, ale zatrzymał mnie na nim swojski i rodzinny klimat serwera - brak kłótni na chacie, że tak powiem... "ogarnięci" gracze - nie wyzywający wszystkich, których tylko zobaczą...
Dopiero potem zainteresowałem się creative, już pod koniec pierwszej edycji - gdzieś tydzień przed zamknięciem... 
 
7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Redeq: Na serwerze najbardziej podobają mi się autorskie pluginy, miła; rodzinna atmosfera - przynajmniej na rzadziej przez większość graczy odwiedzanym creative, WIELKIE ale to WIELKIE działki, na innych serwerach działki mają z 30x30? 40x40? a tu co? - aż 100x100! To mnie tu zatrzymało... 
 
8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Redeq: Nie będę ukrywał... Gram prawie tylko na creative... Pochłania mnie budowanie, nie mogę się oderwać... Zwłaszcza wtedy, kiedy buduję coś dużego. 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Redeq: Realizuję projekty moich miast, w tym przypadku, teraz realizuję największy i najambitniejszy - 14 projekt miasta... I to chyba tyle... 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Redeq: Oh.. Jest dużo rzeczy które bym dodał. Do zawartości gry nie mam najmniejszego zarzutu. 

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Redeq: Z administracji wszyscy są mili i pomocni, więc nigdy z nikim nie miałem żadnej "kosy". Jeśli chodzi o graczy, kiedyś rywalizowałem z Kronberkiem o tytuł najlepszego miasta, nie przepadaliśmy za sobą... Ale według mnie spór jest już dawno zamknięty.  

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Redeq: Najczęściej buduję sam, nie wiem czemu - ale nie lubię budować z kimś...
Nie chcę zasmucać osób, które pytają czy chcą pomóc, ale powód jest podany w poprzednim zdaniu... Nie podam nicków osób które lubię najbardziej, bo każdego z kim gram, nie koniecznie buduję jest wart przyjaźni. Nie faworyzuję nikogo.  

13) Jak powstał twój nick?

Redeq: To długa historia.. której szczegółów nie pamiętam, ale zacznę od czasu, kiedy zacząłem grać na MW. Moim pierwszym nickiem, był Comparator, grałem na nim na końcu pierwszej edycji. W przerwie między dwoma edycjami (1-2) zmieniłem nick na Red_Comparator... Uznałem, że w jakimś stopniu nauczę się redstone,  a drugim powodem zmiany nicku było to, że nick Comparator, jak się później okazało, był już zajęty! Na nowym nicku (Red_Comparator) grałem na całej drugiej i trzeciej edycji. W przerwie między trzecią a czwartą edycją zmieniłem nick na Redeq. Był tylko jeden powód zmiany nicku - cytując mnie... "Chciałem, aby mój nick nie był tak długi". No, to tyle z historii mojego nicku... Przejdźmy do kolejnych pytań... 
 
14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Redeq: To nie jest realne, ale marzę żeby plugin na stare, dobre pojazdy spawnowane skrzynkami i "Pakiet pojazdy" był dostępny na 1.14.4... Niestety autor porzucił nad nim pracę w wersji 1.12.2... Trzeba z tym jakoś żyć... A teraz co chciałbym zrealizować - Moim marzeniem jeśli chodzi o budowanie jest mieć największe i najwspanialsze miasto na serwerze do którego każdy chciałby się wprowadzić... 
Aaa! Za dużo powiedziałem! Duży Uśmiech 

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Redeq: Nie lubię się niczym chwalić, ale jak prosisz...? Buduję teraz mój 14 projekt... Jest to zarazem moje 14 miasto, tu stawiam na jak największy rozmach i realizm. We wszystkie miasta włożyłem ogrom pracy... Dla tego pytania podsunę przykład - na  II Edycji miałem ponad tysiąc godzin przegranych na creative! 

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Redeq: Przyznam się, że pierwszym co zrobiłem w grze, to kopałem się w dół aż wpadłem do lawy przy bedrocku... Ahh, kiedyś to było...  

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Redeq: Niestety, kilka razy gracze niszczyli moje budowle.. Czy to miasta, czy budynki... Takie sytuacja zdarzyły się już kilka razy... Ale od dodania pluginu WG-GUI miasto nigdy nie było niszczone.  

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Redeq: Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy serwera z wyjątkiem graczy, którzy notorycznie łamią regulamin i ogólnie nie są mile widziane w niektórych kręgach graczy. 
 
19) Może teraz parę słów od siebie?

Redeq: To było wszystko co udało się ze mnie wykrzesać... Dziękuję również prowadzącej, Najcik.  

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Redeq: Było mi bardzo miło, również dziękuję.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości