Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odejście

#1
Informacja 

A więc, jak zapewne zauważyliście ostatnio moja aktywność nagle znacznie spadła prawie że do 0.  Długo nad tym się zastanawiałem, ale podjąłem decyzję: odchodzę. Decyzja została podjęta najprawdopodobniej z powodu ostatniego mojego braku chęci w minecrafta. W momencie kiedy to czytacie najprawdopodobniej już nigdy nie wejdę na mineworld, a przynajmniej nie do końca IV Edycji. 

A wszystko zaczęło się od 30 lipca 2018, byłem małym i cichym graczem. Jakiś miesiać później wstąpiłem do swojej pierwszej gildii,  w sierpniu 2018 podjąłem decyzję o budowie 2 wieżowców, które nazwałem WTC. Ze względu na mały czas zbudowałem je szybko z cobla. Do tych bardziej dla mnie chwił które zapamiętałem nalezy między innymi:

Pewien dzień: wczesny ranek. Buduję swój kompleks, kiedy nagle będać sam na serwerze z discorda pisze miro: "Elo WTC". Tak, błacha sprawa, ale ja wówczas nauczony z poprzednich serwerów że administracja stara unikać kontaktów z społecznością, byłem bardzo zdziwiony.  

Innych historii jest bardzo wiele, ale tą zapamiętałem najlepiej. 

Na końcu serdecznie pragnę podziękować: wszystkim osobom z gildii w których kiedykolwiek byłem: RAZEM, SMOK, PTB i AT, administracji serwera dziękuje wam cała społeczności, a w szczególności

-Alexixowi i FireSpiritowi: za pełno prezentów;

-Księżniczce Alex: za ówczesną obronę mnie przed innymi graczami;

-Show_666, lub xNightmaree za dostarczanie wielu atrakcji w ciągu budowy. 

-SUPERostremu i kicii za pozytywne nastawienie

-Vaxonowi, lub Inderkowi i Marice, lub xRaionie za ich niezwykłe nastawienie do matematyki

- Nightmarze, Beniziomkowi, Kaenowi, Vesperowi i Leluszowi: za motywację do grania na serwerze

-ponownie Leluszowi, Damonte i Slou: za motywacje i aprobatę mojego wniosku podczas rekrutacji.

-Quanarinowi, Damonte, Zinrreywi: za zainteresowanie się projektem, a później budową tunelu pod drogą z Regio Venetti do LMAOpolis przez Auris.

-Robertowi i Feralesowi: za uświadamianie mi moich błędów

-Kesurionowi, Musze195, Marlence, bimbkowi i patimatipl: za aktywność w mojej gildii

-Animekowej: za pozytywne nastawienie, niezwarnowanie mnie kiedy była świadkiem jak nieumyślnie napisałem tekst capsem i pomoc przy trolowaniu Morltixa. 

-Morltixowi, lub dorianowi: za pomaganie gildii SMOK i nauki podstaw nowego PvP.

- Pawełkowi i MilCeHinCe: za miłe przyjęcie mnie do gildii i pomoc przez ten czas

-Sarsowi i Ajarowi: za pomoc z gildią SMOK na IV edycji

-Majstrowi: za pełno ciekawych dyskusjii i trzymanie mojej strony podczas jakiś kłótni.

I chyba 2 osoby którym chcę szczególnie podziękować:

-N_Thinkerowi: za szczególną sympatie, pomoc (zwłaszcza na discordzie) i możliwość poczucia się jak admin w ostatnim dniu III Edycji.

-MirowiTcz: za pomoc przy problemach technicznych, szczególną troskę o serwer, prowadzenie go, zarządzanie i utrzymywanie mineworlda.

Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem

Moja historia zaczęła się 29 lipca 2018 roku i skończyła się 14 października 2019. 

No cóż, wszystko ma swój początek i koniec...
2
1
1
1
1
1
1
Odpowiedz

#2

Wziął byś jakieś WTC zbudował np z polished andesite dla odmiany. Jak byś sobie jakieś zajęcie znalazł, jakiś ambitniejszy pomysł wymyślił, to by Ci takie pomysły do głowy nie przychodziły. Powodzenia
1
Odpowiedz

#3

Czuję, że powinienem coś tu jednak dopisać... W końcu gdzieś tez ukształtowałeś również mój kawałek historii związanej z tym serwerem.


A więc... Moja pierwsza rozmowa z tobą zdarzyła się zupełnie przypadkiem na kanale MW. Z czasem się to rozwinęło na tyle byśmy rozmawiali o wiele mniej oficjalnie etc.
Pamiętam jak zobaczyłem pierwszy raz WTC. Szczerze wydał mi się to mocno irracjonalny sposób. No bo czemu? Po co? Jest kto inny kto miałby po co robić takie budynki?
A potem sam zrobiłem takich 5, bo chciałem poczuć się lepszy, ale niestety nie dorównały moim oczekiwaniom.
Wracając, od samego początku niepotrzebnie zdarzało mi się skoczyć Ci do gardła albo docinać w mało odpowiednich sytuacjach, za co potem przepraszałem.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie to jak za każdym razem nie miałeś mi tego za złe i wybaczałeś mi od tak. Po tym wszystkim nawet mi dziękujesz... well, nigdy bym się nie spodziewał, że to może się tak skończyć, choć od dłuższego czasu wiedziałem, że odejdziesz z MW.
To było już przesądzone, ale mimo to wciąż zaskakuje. Jeszcze na III edycji bym powiedział: "ale jak, MW bez Rafcia?" a jednak.

Nie ma sensu bym dalej to przedłużał. Myślę, że znasz mnie na tyle, że wiesz co chcę powiedzieć.
Na koniec chcę tylko dodać, że ubarwiłeś kilka moich ostatnich miesięcy w wyjątkowy sposób. Życzę Ci wszystkiego co dobre i mogę obiecać, że będzie jeszcze okazja do wspomnienia co śmieszniejszych przypadków ;3.
Bądź taki jak wcześniej, nie zmieniaj się, bo jesteś cudowny taki jaki jesteś. (wiem, masło maślane) Trzymaj się Smoku!

P.S rozwijaj ten swój serwer discord dalej Oczko.
1
Odpowiedz

#4

Tak myślałam, że niedługo odejdziesz z MW.

W każdym razie, dziękuję za wiele rozmów o religii, bo było ciekawie (będzie mi tego brakować Smutek) za nawracanie pewnej osoby (chyba wiesz o którą mi chodzi Płacz ze śmiechu), za przekonywanie do matematyki, za rozmowy o Czechach.. Cóż, to Twoja decyzja, mogę życzyć tylko szczęścia i mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz!
1
Odpowiedz

#5

No bywaj
[Obrazek: giphy.gif]
1
Odpowiedz

#6

żegnaj kamracie może jeszcze kiedy zrobimy jakiegoś raida na jakiś serwerek na dc


1
Odpowiedz

#7

Trzymaj sie. Fajnie bylo pograć
[Obrazek: behemoth-2018.jpg]
1
Odpowiedz

#8

Jednak nie pozwoliliście mi odejść. Hmmm. A może to ja nie pozwoliłem sobie od was odejść.  Tak czy siak chyba wracam. CHYBA
1
Odpowiedz

#9

Pisz podanie Płacz ze śmiechu
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości