Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Qaczek

#1

Witajcie kochani w ten jakże ciepły październikowy wtorek!
Przed nami dość interesujący wywiad z graczem Qaczek, którego nick nawiązuje do postaci z bajki! Duży Uśmiech Zapraszam do czytania!
( PS Gdyby ktoś chciał udzielić równie dobrego wywiadu jak ten, zapraszam na stronę: http://mineworld.pl/wywiady/udzielwywiadu.php ) Duży Uśmiech

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Qaczek: Ano, Qaczek jestem. Takie alter ego przyjąłem, takiego trzymać się będę. 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

Qaczek: Podróżuję po świecie, sporty wyczynowe, imprezy... nie, no żartuję. Siedzę w domu i gram w gry.  

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Qaczek: Owszem. Pisanie. Małe opowiadania w wordzie, wielkie powieści w głowie. Niestety nijak żadne nie jest tak dobre bym miał odwagę komukolwiek pokazać. 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Qaczek: Tanatofobię. Może bez rozwijania się, ale to ogólny lęk przed śmiercią. Nie przed tym, że nagle mi cegła na głowę spadnie czy Kesurion na działkę wpadnie lecz przed nieuchronnością końca.  

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Qaczek: Jakieś półtorej roku temu. Dzieciaczki z którymi grywałem w Magiczne Karty mnie namówiły. 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Qaczek: Wpisałem "minecraft serwer" i wszedłem. Było jakoś tak nie fajnie. To wpisałem jeszcze raz, wszedłem w inny link i jestem.  

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Qaczek: Uśmiech naszej kochanej... A, teraz takie coś nie jest komplementem tylko może być potraktowane jako catcalling. To najbardziej podoba mi się na mineworld jak kesurion jest w szkole i można spokojnie grać. 

8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Qaczek: Moje budowle jak je skończę. I budowlę Animekowej. Skubana, ślicznie buduje.  

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Qaczek: Buduję. Czasem czepię się kogoś kto się wymądrza albo ponarzekam na dzieciaczki. 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Qaczek: Brak pionowych slabów! Ileż budowli, ileż kształtów bym mógł więcej zrobić! I pvp dzieciaczki jeśli uznają, że chcą mnie bić. Ale jak mnie nie biją to nie przeszkadzają.  

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Qaczek: Kesurion. Bo to jest cudowną personifikacją tego typowego dzieciaczka z internetu. Dla mnie to żywy mem!  

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Qaczek: Z nikim. Nikt mnie nie lubi i buduję sobie sam. Nawet dzieciaczki które mnie namówiły na granie w klocki studiują i nie grają ze mną. 

13) Jak powstał twój nick?

Qaczek: W czasach premiery Shreka 2 gdy super zabawna była scen z kotem ksztuszącym się kłaczkiem futra, byłem przeziębiony... 

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Qaczek: Aktualnie wielką steampunkową flotę pojazdów latających i pływających. A potem dokończyć wioskę i podkopać pod nią ziemię tak by wyglądała jak zawieszona w powietrzu wyspa.  

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Qaczek: Lubię mój sterowiec. Jest na dół od spawnu.  

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Qaczek: Wielkie kwadratowe budynki i nie rozumiałem czemu to nijak nie wygląda jak zamek.  

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Qaczek: Tak. Pvp dzieciaczki atakowały mnie ciągle i zabijały. Smutno mi było wtedy strasznie.  

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Qaczek: Tak. Zawdzięczam tego oskara głównie mamie i tacie. I jeszcze siostrze. Oraz przyjaciołom. I ludziom których spotkałem na swojej drodze życiowej. Właściwie to pozdrawiam wszystkich poza moją byłą.  

19) Może teraz parę słów od siebie?

Qaczek: Cóż, ostatnio stałem się władcą serwera, więc no tego... 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Qaczek: No i słusznie. A ogólnie dorosły jestem już, działalność założyłem... Więc jak można ten z przelewik z fakturą razem to byłbym wdzięczny.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#2

No nie wiem co powiedzieć.. Ja tutaj Qaczka w lolu boostuje, a on takie brednie wypisuje. x[
Serducho dla Qaczka, niech korzysta ile może, póki mnie nie ma.
Spalę twój kamienny sterowiec, który jest wypełniony wodorem!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości