Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z issi_fox

#1

Dobry wieczór kochani!
Przed nami kolejny wywiad, tym razem z... Pauliną! Przed Wami - issi_fox Uśmiech

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

issi_fox: Hej. W MC noszę nazwę issi_fox, na serwerze czasem zdarza się, że nazwą mnie Lisek, bądź ciocia. 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

issi_fox: Mało mam wolnych chwil, ale jak jaka już się znajdzie to przeważnie czytam lub gram w gry. 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

issi_fox: Książki. Uwielbiam zapach kartek i to jak czytanie powoduje u mnie rozwijanie wyobraźni. To jak film, tylko, że jest w Twojej głowie. 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

issi_fox: Nienawidzę pająków dlatego jak znajdę opuszczoną jaskinię na serwerze, staram się ich unikać. 

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

issi_fox: 2 lub 3 miesiące temu Płacz ze śmiechu 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

issi_fox: Szukałam chętnych osób, które by ze mną zagrały, bo samotna gra zaczęła mnie nudzić. Tak odezwał się "Bosik" i podał IP serwera i już zostałam. 

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

issi_fox: Różnorodność. Spotyka się tu dużo ciekawych osobowości, którzy są skłoni do pomocy. Dużo ciekawych miejsc. I Bossy. 

8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

issi_fox: Różnego rodzaju warpy. Fajnie to wszystko zorganizowane. I lubię jaskinie. 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

issi_fox: Kopię. Kopanie mnie odpręża.. hehe. A tak serio to zazwyczaj kopię bądź zwiedzam świat. Ostatnio trochę w klanie siedziałam. 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

issi_fox: Idiotyzm i nękanie niektórych graczy. Niektórzy mogą się śmiać, ale jeśli ustawiasz sobie u kogoś sethome i tepasz się by zabijać non stop przestaje być to zabawne bo pewnym czasie  staje się wkurzające. 

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

issi_fox: Krecik lovki kisski forevorki przesyłam w Twoją stronę Całus 

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

issi_fox: Najczęściej bywam z siostrą (Virgia), Kesurionem lub Mizkovem. Pozderowionka dzieciaczki moje Całus Lubię również Vepsia oraz VanDarka. 

13) Jak powstał twój nick?

issi_fox: W podstawówce jak miałam rude włosy mówili na mnie Lisek, a potem Mały Lisek, więc do foxa dodałam issi. 

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

issi_fox: Chcę mieć święty spokój. Da się zrobić? Hehe, oczywiście żartuję, ale już nie zabijajcie moich owieczek. Hahaha 

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

issi_fox: Lubią swoją dziurę w ziemi nazwaną domkiem.  

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

issi_fox: Zakopałam się w ziemi. Zostało mi to do dziś Oczko 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

issi_fox: Wspomniałam o nich wyżej. Survival, survivalem, ale nie rozumiem ludzi, którzy u kogoś w gildii ustawiają sethoma i tepają się tylko po to by zabijać bo kogoś nie lubią. 

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

issi_fox: LOVKI KISSKI FOREVORKI dla Róż. 

19) Może teraz parę słów od siebie?

issi_fox: Powiem to ostatni raz, bo dużo osób myślało, że jestem mężczyzną (nie wiem z kąt taki pomysł): Jestem kobietą. Mam na imię Paulina Uśmiech 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

issi_fox: To ja dziękuje. Pozdrawiam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości