Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Pożegnanie

#1

Chciałam się Pożegnać bo odchodzę od serwera przez tą całą sytuację mojego zdania nic nie zmieni . 

polamparta dziękuje Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś i za to ,że mogłam mieszkać w perntrionie
_Diamentowa_ Dziękuje ci szczególnie za naprawianie itemów Język  ale i za miły kontakt .

_KoteQ_ Tobie również dziękuje za naprawianie Itemów i wszsytko co dla mnie zrobiłaś .

TheZiomej No Ziomej tobie dziękuje za gadanie na czacie .

Oczywiście nie mogłam zapomnieć o naszej Administracji

Inquisitor4K tobie dziękuje za zmienianie nicków Język i za wszystko Płacz ze śmiechu

MiroTcz Ehh no cóż mam powiedzieć dziękuje ci za wszystko za wszystkie rozmowy i za to kiedy mnie wspierałeś . 

_Maci13_ tobie też dziękuje Język  szczególnie za niedawne plażowanie na twojej plazy Język

 Popcorneyto Tobie to szczególnie dziękuje mój majkraftowy menszu tobie dziękuje za bycie moim menszem Love i za jajo ghasta Płacz ze śmiechu

Stawcia jeżeli to czytasz Szkrabie to tobie dziękuje za wszystko Język i za lilie wodne Płacz ze śmiechu

Jednym słowem dziękuje za wszystko co ktokolwiek dla mnie zrobił i przepraszam za problemy ktore zrobiłam wam . żegnajcie pa

                                      Dziękuje za przeczytanie
                                                                  Sannakaisa

#2

Witaj Sanno...
Jeśli to czytasz, to jestem bardzo wdzięczny. Bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało, fajnie było się czasem pobawić w berka... Albo chodzić po zamku, który po jednym dniu zniknął z powierzchni ziemi (kamilwoje go rozebrał i sprzedał) chciałem wtedy zrobić coś dla użytkowników serwera, aby np. Mieć pole do walki z bossem pod koniec eventu. Lecz niestety się "przejadłem". Szkoda, że odchodzisz. Zawsze możesz zacząć od nowa grę. Ja i z pewnością moi najbliżsi (KoteKu i Diaxik) nie będziemy Cię wytykać. Przepraszam za moje zdanie na temat bana... Ale zawsze liczę sprawiedliwość. Czekam aż wrócisz... Papa...


~Twój Ziomek Ziomej.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

Papa.. :c Szkoda, że odchodzisz, ale wszystko się kiedyś kończy. No to trzymaj się.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Dziękuje ci ziomej za ten miły komentarz zostaje do jutra jak narazie .

Koteku tobie też dziękuje Uśmiech Wy też się trzymajcie

#5

Pa...
Ja niedługo zapewne też odejdę Oczko.

#6

Żegnaj Mariczko

#7

ej jakby co to ja tez odchodzę ;-;

#8

Na wasze miejsce przyjdą nowi. Nie będzie mi tęskno zwłaszcza do osób niestabilnych, którym wystarczy zaoferować latanie na sv/free kidmoda/admina na pseudoserwerze.  Będę trzymał was za słowo i zobaczymy kto naprawdę odejdzie, a kto robił tylko spam na forum.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości