Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Damexti

#1

Nick w grze: Damexti
Wiek: 13
Staż na serwerze(od kiedy grasz): 2-3 mies.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: w tyg. do 2 godz. w wolne dni do 13 godz.

Otrzymane kary na serwerze: nigdy nie dostałam żadnej kary

Długość gry w Minecraft: gam 6 lat

Czy pełniłaś jaką funkcje na innym serwerze: tak
 
Obecni Administratorzy(wymień):  MiroTcz , N_Thinker ,Inquisitor4K

Obecni Moderatorzy(wymień): LadyKotka

Obecni CzatModeratorzy(wymień): NewEnforcer ,TheZiomej , Animekowa

Komendy:
KidMod:
-/kick <nick> <powód>
-/tempmute <nick> <powód>

CzatMod:
-/kick <nick> <powód>
-/tempmute <nick> <powód> oraz /mute <nick> <powód>
-/jail <nick> cela1 <powód>
-/cc (czyszczenie chatu)

Obowiązki KidModa/CzatModa:
-dostępność dla graczy i innych członków administracji,
-dbanie o wygodę graczy,
-wsparcie dla graczy,
-dbanie o porządek na chacie,

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Tak znam aż 3

Gdzie znajduje się regulamin: pod komendą /menu lub /regulamin

Dlaczego właśnie ty: Ponieważ uwielbiam pomagać ludziom. Oprócz tego ,że mi to sprawia przyjemność to dodatkowo innym osobą.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Zosia. Ponoć najładniejsze imię na świecie Uśmiech. Uwielbiam tańczyć i śpiewać! Robię to już od 3 roku życia. W wieku 5 lat napisałam swoją pierwszą piosenkę , która składała się z dokładnie 7 słów Płacz ze śmiechu. Lubię także jeździć do innych krajów! Oraz próbować nowych smaków czy też tradycji danego kraju. Byłam już w 26 krajach ! Oprócz tego uwielbiam auta. Nie , nie ten film tylko auta prawdziwe.

Dziękuje za przeczytanie!

#2

Komendy wyglądają na skopiowane. Nie znam Cię jednak, więc jestem neutralna. Uśmiech
Powodzenia Oczko
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

(15-02-2017, 19:14 PM)Slou napisał(a): Komendy wyglądają na skopiowane. Nie znam Cię jednak, więc jestem neutralna. Uśmiech
Powodzenia Oczko
yy nie , nie były skopiowanie ,ale napoczątek sam musiałam przeczytać o kidmodzie a potem gdy czegoś zapomniałam zaglądałam na strone i pisałam

#4

Brakuje w podaniu jaką funkcję pełniłaś na innym serwerze i jakie znasz bugi/błędy

Ładnie napisałaś o sobie ;D Skoro lubisz odwiedzać inne kraje i zdobywać nowe doświadczenia to i pełnienie funkcji w administracji było by dla Ciebie kolejnym wyzwaniem Oczko


Komendy wyglądają na skopiowane ale za bardzo nie da się tego inaczej napisać Duży Uśmiech ja też musiałam trochę przy tym przysiąść żeby się ich nauczyć Duży Uśmiech
Kilka pierwszych dni sama posiłkowałam się w razie w stroną o kidmodzie na forum Język

Znam Ciebie już troszkę w grze, jesteś miła i bezkonfliktowa.

Jestem na TAK
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

...
Neutral.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#6

Kolejna osoba która pisze mój nick: LadyKotka, jestem Ladykotka z małego k, wiem że dla niektórych nie ma różnicy ale mnie to mega drażni Smutek

Jeśli chodzi o podanie, to dość słabo znam Cię Zosiu co powoduje iż mam problem z wypowiedzeniem się na Twój temat. Wypiszę najpierw plusy:
- podanie dość dobrze napisane ale pominięte kilka kwestii
- z moich obserwacji i wypowiedzi innych wynika iż nie jesteś konfliktową osobą (no i tylko tyle mogę się na Twój temat wypowiedzieć bo prawie Cię nie znam)

Następnie minusy:
- masz napisane dwa posty na forum (czyli słaba aktywność) ale myślę że możesz to nadrobić
- jesteś dość młodą osobą i nie wiem czy podołasz funkcji o którą się starasz 

Więcej nie jestem w stanie się wypowiedzieć z powodu braku informacji o Tobie dlatego też pozostaję neutralna w kwestii Twojego podania.

#7

Dziękuje za wszystkie komentarze !

#8

Co do bugów serwera: to że są ich 3 to nie wystarcza. Przydałoby się je wypisać
I też warto napisać, jaką funkcję pełniłaś na serwerze
Niezbyt Cię znam, ale nie wydajesz mi się być zła

Pozostaję neutralna
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄

#9

Podanie niezłe.
Ogólnie wydajesz się być miła, ale nie zawsze..
Niedawno na serwerze nie byłaś dosyć miła.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Tak znam aż 3
To czemu nie ich nie wymieniłaś?

Na serwerze jesteś często i nie widzę, żeby były z Tobą jakieś problemy..
Moją decyzję zmienia wiadomość, którą to mi wysłałaś na pv. 
''Ej zostaw mi komentarz'' A tak btw. Po co te spacje pomiędzy przecinkami? ;-;
Neutral z malutkim przechyleniem na nie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#10

Chciałbym dać pozytywną opinię, ale twoje ciągłe pisanie pw w stylu "kiedy przyjmiesz podanie?" "ile graczy musi być na tak żebyś mnie przyjął?" mnie zraziło i nie mogę tak łatwo podjąć decyzji. Nie widzę też byś wyróżniała się na tle pozostałych graczy.

Opisz te 3 bugi, które podobno znasz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości