Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Damexti

#11

Okej jeden ty znasz 
Kolejny :
Ubyło mi 5 diaxów , bo chciałam je sprzedać a w między czasie był restart
Kolejny :
Aniemekowa mi dała 2 shulkerboxy ( to było w ten sam dzień co diaxy ) i też był restart serwa i zamiast 2 miałam 4

#12

... Eh...
Chodzi o takie:
np. (niby) można uciec z areny z itami. I mówisz tu, ze znasz bug. Opisujesz go:
"Można uciec z areny z itami"

Miro to naprawia i już nie można.
A o znikniecie, to moglas je wykopac, swiat sie nie zapisal jak mialas je w eq i musisz je znowu wydobyc, lub poszukać w skrzynce, skad je wzielas.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#13

(17-02-2017, 13:40 PM)TheZiomej napisał(a): ... Eh...
Chodzi o takie:
np. (niby) można uciec z areny z itami. I mówisz tu, ze znasz bug. Opisujesz go:
"Można uciec z areny z itami"

Miro to naprawia i już nie można.
A o znikniecie, to moglas je wykopac, swiat sie nie zapisal jak mialas je w eq i musisz je znowu wydobyc, lub poszukać w skrzynce, skad je wzielas.
Yy ja te diaxy miałam od dawna z 4 dni , a nie ,że wykopałam

#14

Damexti Ziomejkowi chodziło o to że nie ważne czy wykopiesz, wyjmiesz ze skrzynki czy /ec..

Save świata jest co 15min... więc jeśli coś wyciągasz, kopiesz, przenosisz powiedzmy 5min po save a wywali się serwer przed następnym zapisem to itemki mogą się skopiować lub zniknąć.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#15

Dobra Szczena mi opadla... Jednym ALE jest ti, że gdzie nie gdzie nie ma kropek, przecinków i dużych liter.

Ale tak to ładne, że pierwszy raz jestem na TAK od 1 do 10 daje 9!

Jak już wspomniałem to: TAK
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#16

Cytat:Save świata jest co 15min...
Był Język Teraz ze względu na bardzo złą sytuację na hostingu zwiększyliśmy częstotliwość i zapis jest co 5 min., więc zmniejszają się też potencjalne straty.


Damexti: Jako, że nie można się jednoznacznie wypowiedzieć na twój temat musisz nam pokazać, że rozumiesz sprawę jaką jest członkostwo w administracji. Udzielaj się w grze, wykazuj aktywność, naucz się komend. Zaglądaj na forum przynajmniej raz na dzień. Napisz podanie za 2 tygodnie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości