Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Popcorneyto

#1

Nick w grze: 

Popcorneyto

Wiek:
11 lat za 6 miesiący 12

Staż na serwerze (od kiedy grasz):
Początek Października 2016 roku.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 

Od 2 do 3 godzin.

Otrzymane na serwerze kary:
2 mute 1 na 20 sec,drugi na 24h

Długość gry w Minecraft: 

ok 5 lat


Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: 

Tak, Budowniczego.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz,Inquisitor4k,_Maci13_,N_Thinker.

Obecni Moderatorzy (wymień):
Stawcia i Ladykotka


Obecni Czat Moderatorzy (wymień):

NewEnforcer,Animekowa,TheZiomej

Komendy KidModa/CzatModa:

KidMod:
-kick

/kick *nick* *powód*
-/tempmute
/tempmute *nick* *czas* *powód*
CzatMod:
-kick

/kick *nick* *powód*
-/tempmute i mute

/tempmute *nick* *czas* *powód* /mute *nick* *powód* -jail
/jail *nick* cela1 *powód*
-cc i cl
/cl - wyłączanie czatu
/cc - włączanie czatu


Obowiązki KidModa/CzatModa: 

-Dbanie o czystość na czacie.
-Pomaganie w rozwiązywaniu problemów, np. dotyczących Craftingu itemów.
-Informowanie Administracji o problemach.
-Dostepność do użytkowników i Administracji

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:
Aktualnie nie

Gdzie znajduje się regulamin: 

Regulamin znajduje się na stronce (forum) serwera i w zegarze pod nazwą Menu Serwera > Pomoc > Regulamin Serwera.

Dlaczego właśnie Ty: 


Lubię zdobywać nowe doświadczenia.Staram się być uprzejmy i nie przeklinać.Niestety czasami mam dziwne głupawki i inni mnie nie rozumieją.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): 

Jestem dość sympatyczną osobą.Mam  wiele przyjaciół na serwerze i lepiej ze mną nie zadzierać. Lubię się uczyć w mojej szkole i moim mottem jest : Nie musisz dążyć do celu,cel sam do ciebie przyjdzie. Interesuję się grafiką komputerową i rysowaniem, w wolnych chwilach też maluję swoje rysunki. Jestem bardzo dobrym uczniem.Pierwszy raz zacząłem grać w różne gry w wieku 6 lat (na początku na przeglądarce), a później w grę komputerową. Bardzo lubię grać, śmiać i rysować z  moimi  przyjaciółmi.
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]

#2

Ehh. Nie chcę Ciebie obrażać , i wiem ,że za krótko cb znam ale nie jesteś miły. Raz była taka nie miła sytuacja , o której napewno pamiętasz. Przezywałeś mnie oraz przeklinałeś więc raczej jestem na nie. Nie wydaje mi się by taka osoba jak ty była w administracji

Więc jestem na NIE

A i zapomniałam dopisać ,że wraz z Kary i heheszkiem nękałeś mnie na mojej działce

#3

Jestem na NIE. Za dużo akcji w których to wyzywałeś i przeklinałeś na chacie. PS. STAWCIA NIE JEST MODERATORKĄ A MACI ADMINEM -.-
''Lubię zdobywać nowe doświadczenia.Staram się być uprzejmy i nie przeklinać.Niestety czasami mam dziwne głupawki i inni mnie nie rozumieją.''
U osoby kandydującej na KidModa nie powinno być ''dziwnych głupawek''.
i lepiej ze mną nie zadzierać
Bo zaczniesz przeklinać? No comment.
2 mute 1 na 20 sec,drugi na 24h
Nie widziałam, żebyś za to przeprosił.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Całkiem ładnie napisane podanie, wydajesz się być miły, chociaż mam kilka uwag (nie że się czepiam, po prostu szczerość mi nakazuje Język).
Po pierwsze wypowiedź "lepiej ze mną nie zadzierać" nie zabrzmiała według mnie zbyt dobrze, to tak jakbyś miał się mścić i być niemiły dla kogoś, kogo nie polubisz.
Drugą sprawą jest wiek, trochę młodyś i nie wiem jak tam u Ciebie z ogarnianiem siebie innych.
Trzecia i w sumie ostatnia sprawa to ta sytuacja, która miała miejsce kilka dni temu, uczepiłeś się mnie i Przemka, bardzo denerwujące to było i tak jakoś troszeczkę mi podpadło.
Podsumowując jestem neutralna z przewagą na nie. Aczkolwiek życzę powodzenia. Oczko
P.s Stawcia nie jest już modem Język
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

Ej i jego podanie jest bardzo podobne do podania TheZiomej'a. Wejdźcie w podania przyjęte i przeczytajcie podanie TheZiomeja.Sami zobaczcie

#6

Nie przeklinasz? Naprawdę??? *długi, niekończący się śmiech, po którym następuje facepalm*
Kiedy patrzałam gdy Thinker grał, widziałam jak ot tak po prostu zabijałeś czyjeś psy. Ogólnie innym przeszkadzasz tylko dlatego, że Ci się nudzi. A co to za argument!?
Bez urazy, ale uważam Cię za nooba. Kiedyś wydawałeś mi się być fajny, jednak tak naprawdę jesteś irytujący. Spamisz non-stop na shoutboxie rzeczami typu CZEMU WYWALIŁO SERWER????!!!!.
Nie piszę tego, by Cię urazić. Wyrażam moje własne zdanie.

Jestem na NIE.
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄

#7

Popco... jesteś przedstawicielem graczy którzy prowadzą łowiecki tryb gry, nie robisz tak często ale zdarza ci się nawet wobec nowych graczy.
(Bieganie z Karrym i heheszkiem i nękanie graczy nowych jak i takich którzy są już na naszym serwerze trochę nie jest dobrym PR dla Ciebie)


Spamisz na shoutbox a jak ktoś zwróci ci uwagę nie dociera to do Ciebie.
( na problemy z hostingiem administracja nic nie może poradzić)

Zdarza Ci się wyzywać, muty za nic się nie biorą.

Stawik nie jest modem a maci adminem i to już od jakiegoś czasu...

Bywasz miły owszem ale ostatnio zdarza Ci się to bardzo rzadko -.-

Jestem na nie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

Jestem na NIE! Wystarczy mi jedna sytuacja, gdzie nazwałeś kurczaka "hu*". To niepoważne... Miales milion sytuacji, gdzie przeklinałeś, wyzywałeś, itp. Dlatego jestem na NIE.

{"message":"
(16-02-2017, 18:55 PM)Damexti napisał(a): \nEj i jego podanie jest bardzo podobne do podania TheZiomej'a. Wejd\u017acie w podania przyj\u0119te i przeczytajcie podanie TheZiomeja.Sami zobaczcie\n[\/quote]\n\n"}
Faktycznie! Komendy są chyba skopiowane.... Naprawdę? Założę się, że gdybym sam nie napisał komend nie byłbym teraz CzatModeratorem...

Jeszcze jedno się przyczepię...
masz 11 lat i grasz "5 lat" to jak miałeś 6 lat graleś w MC? Wątpię...

w poprzednim podaniu (z grudnia 2016) piszesz, ze masz 10 lat a tu, ze w tym roku masz 12... Serio?
[Obrazek: b55221c559007.png]

#9

Cytat:masz 11 lat i grasz "5 lat" to jak miałeś 6 lat graleś w MC? Wątpię...
Dlaczego nie? Mój najmłodszy brat pierwszy raz grał w to, gdy miał 4-5 lat.
Druga kwestia to udowodnić taki staż. Patrząc wyłącznie na podanie, a nie skupianie się na danej osobie jest to na tym etapie tak samo wiarygodne jak napisanie, że ma się 18 lat i 5 lat gry w MC.


Gracze już się wypowiedzieli, nie mam nic do dodania.


Podanie odrzucone
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości