Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


dziwny bóg lub lag PILNE

#1
Tęcza 

DZISIAJ PRZED CHWILĄ ZACZEŁAM SOBIE GRAĆ W MC NA TYM SERWERZE BETA TESTY 1.15.1 I PATRZE NA CZAT TYPO MÓWI ŻE KOMEDY NIE DZIAŁAJĄ JA PATRZE PO MAM RZECZY W ./EC I NIE DA SIĘ WYSKAKUJE TAKIE COŚ  -an internal error occurred while attempting to perform this command -  jeszcze np. ./home ./tpa i.t.p 
 ja się nie ciesze bo wszystkie moje ity są w ./ec dlatego to tyle i jakby coś to naprawcie to!!!!!!!!!! :Smutek pilne
Odpowiedz

#2

Wątek napisany niezgodnie ze wzorem.

Przypominam, że publiczny serwer testowy służy przede wszystkim do testowania rozgrywki. Nie jest to normalny serwer survival. Musicie zdać sobie sprawę z tego, że nie będzie on działał stale, a wasze budowle, przedmioty nie mają żadnych gwarancji dłuższego pozostania. Zauważyłem, że bardzo poważnie wciągnęliście się do gry na testowym serwerze. Z jednej strony to fajnie, bo widać zainteresowanie, ale nie sprawiacie wrażenia jakbyście przybyli na ten serwer z myślą o pomocy przy wyłapaniu problemów z rzeczami podlegającymi tematowi testów. Częste restarty są tam normalne, tak samo dłuższe przerwy i błędy, które wynikają zazwyczaj z aktualizacji testowych wersji pluginów. 
Jeśli szukacie bardziej stabilnej gry polecam zastanowić się nad wyborem serwera Survival, który działa przez cały czas, tam też w najbliższych dniach zawita wersja 1.15.1.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości