Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Dodatek na creative

#1

Typ wątku: Propozycja
--------------------------

Dotyczy: Creative
--------------------------

Opis:
--------------------------
Dodatek miałby dodawać "szybkość popychania przez wodę" -
Poprzez klikanie PPM na źródło wody, regulowałoby to szybkość przemieszczania się gracza strumieniem wody ze skonfigurowanego źródła.
Propozycję tworzę z myślą o miastach, w których gracze zbudowali/będą budować
park wodny ze zjeżdżalniami wodnymi, lub transportem wodnym nie używając łódek, tylko cieknącej wody.
====================
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#2

Jak dla mnie pomysł sam w sobie jest okej, ale nie wiem jak z wykonaniem. Ja osobiście nie używałbym tego pluginu, bo wydaje mi się po prostu mało potrzebny. Nie wiem jaka jest opinia innych osób grających na Creative, ale według mnie nie warto jest zawracać sobie głowy robieniem tego pluginu.
[Obrazek: Sygn2.png]

#3

Tak jak napisał Naten, pomysł dość fajny, ale czy jest sens zawracać sobie nim głowy? Spojrzałem na różnych źródłach czy takowy plugin istnieje, niestety nic nie ma. Stworzenie nowego pluginu wymaga dużej pracy. Czasami gram na Creative, ale woda mi nie przeszkadza, i nawet bym go nie używał.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]

#4

Plugin byłby używany prawdopodobnie przez małą ilość graczy, wymaga pracy przy wykonaniu go od zera co jest mało opłacalne. Nie wiem też czy nie wpłynęło by na obciążenie serwera.

#5

Nie przejdzie, zamykam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości