Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


_Diamentowa_

#1

Nick w grze: _Diamentowa_

Wiek: 13 lat

Staż na serwerze (Od kiedy grasz): Od około 4-5 miesięcy

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od 2 do 5 godzin (w zależnośći od dnia)

Otrzymane kary na serwerze: Nie dostałam żadnej kary

Długość gry w Minecraft: 3,5 roku

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4k, N_Thinker

Obecni Moderatorzy (wymień):Ladykotka

Obecni CzatModeratorzy (wymień): Animekowa, NewEnforcer, TheZiomej

Komendy KidModeratora/CzatModeratora: 
(KidMod)
/kick (nick) (powód)
/tempmute (nick) (czas) (powód)
(CzatModa)
/kick (nick) (powód)
/tempmute (nick) (czas) (powód)
/mute (nick) (powód) 
/jail (nick) (czas) (powod)
/cc

Obowiązki KidModeratora/CzatModeratora:
-Pilnowanie czatu
-Dostępność dla graczy i Administracji
-Pomaganie w problemach związanych z serwerem i grą Minecraft
-Informowanie Administracji o problemach i bugach serwera

Dlaczego właśnie ty: Jestem często na serwerze, większość graczy mnie lubi, pomagam różnym graczom jak najczęściej i staram się nie spamić. Próbuję dogadać się z każdym 

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Jestem Kamila, mam 13 lat, interesuje się fotografią, przez co lubię również wyjeżdżać i robić zdjęcia. Kocham zwierzęta, lubię malować, słuchać muzyki, śpiewać oraz pływać, ponieważ mam blisko do morza i praktycznie dzień w dzień chodzę na plażę w wakacje. Chodzę do szkoły podstawowej i dobrze się ucze, lubię czytać książki przygodowe, i oglądać filmy. W wolnych chwilach oczywićsie gram w Minecraft lub wychodzę na dwór.

#2

Z powodu, że Diax napisała podanie, będę pisał kolorem, który posiada Diament Płacz ze śmiechu. Diamentowa często gra w minecraft na naszym ulubionym serwie (każdy wie jakim), ale dam podpowiedź : Ykhm (MINEWORLD) ykhm. Pomaga graczom i jest miła. Same plusy. Brakuje jej trochę na forum, ale jest troszkę nieśmiała. Zapewnię wam, że czyta KAŻDY wątek na forum. Miło się z nią gra, nie sprawia problemów. Jest "ogarnięta". Super. Podanie ładnie napisane, wszystko się zgadza, pięknie się opisała. Moim zdaniem w 100% procentach się nadaje. Ogólnie gdy na co dzień z nią gadam jest najfajniejszą osobą w moim życiu.(razem z Koteku Love)  JESTEM NA TAK
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

Podanie ładbe tylko jeden błąd. I czemu nikt nie pisze kropek!? Ja bym ci dał na tydzień, żebyśmy zobaczyli czy dasz radę. Jak tak to zostaniesz jak nie to... Wiesz co.

Jestem na TAK
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#4

No spoko podanie. Nie znam Ciebie do końca ,ale często grasz na serwie!
Jestem na Tak

#5

Miła, pomocna i bezkonfliktowa osoba, ogarnia co i jak na serwerze.

Jest osobą bardzo dojrzałą jak na swój wiek.
(diax myślałam że masz więcej lat serio Płacz ze śmiechu )

Jestem na TAK
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#6

Punktacja:
+ Wiek: 13 lat = 1 punkt
+ Ilość czasu który możesz poświęcić serwerowi: 2-5 godzin zależnie od dnia...
Przyjmijmy że średnio spędzasz na serwerze ok. 3,5 godziny co da nam 2 punkty.
+ Brak kar, czysta reputacja.
+ Długość gry w Minecraft (doświadczenie w grze): 3,5 roku = 4 punkty
+ Pełnione podobne funkcje na innych serwerach (doświadczenie stanowiska): brak = 1 punkt

Suma punktów: 1+2+4+1=8 (pkt)              


Ocena podania:
Podanie zostało wykonane w estetyczny sposób, komendy zostały dobrze napisane, aktualny stan administracji (17.02.2017r.) wypisany bez ominięcia kogokolwiek. Zostały przedstawione poprawnie wszystkie obowiązki moderatorów. Reputacja na forum nie wskazuje Twojej wysokiej, pozytywnej popularności lecz w grze widać, że jesteś miłą i pozytywną osobą. Myślę, że moglibyśmy Tobie dać szanse w roli KidModa.

Prywatna ocena końcowa:
Jestem ZA przyjęciem Ciebie do ekipy administracyjnej serwera MineWorld.





P.S
Nic nie jest idealne więc muszę się do czegoś przyczepić...
Dlaczego w podaniach nie uwzględnia się budowniczych ;(

#7

Jestem na tak Duży Uśmiech Nie bije bez powodu :3 zazwyczaj Płacz ze śmiechu

#8

Oczywiście, że TAK Duży Uśmiech

#9

JESTEM NA TAAAAK!Jesteś super osobą, miłą, bezkonfliktową i często grasz na serwie Duży Uśmiech Powinnaś dostać okres próbny Love
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#10

Podanie napisane poprawnie, staż na serwerze i intensywność grania wysoka co jest sporym plusem. Nigdy nie było z Kamilą żadnego problemu i z tego co widzę to pomaga innym jak tylko może. Ja sama osobiście też zawsze mogę na nią liczyć kiedy potrzebuję pomocy. Jeśli chodzi o wiek to młoda osóbka ale bardzo dojrzała jak na swój wiek i w tym przypadku sprawa wieku jest dla mnie najmniej istotna, ponieważ mając 13 lat Kamila zachowuje się nawet dojrzalej niż starsi od niej gracze. Mała aktywność na forum ale Ziomej już napisał co jest tego powodem i mogę to potwierdzić bo zdążyłam już na tyle poznać Kamile. Jestem jak najbardziej za przyjęciem jej do administracji i jestem pewna że dobrze sprawdzi się w nowej roli Uśmiech




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości