Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] xKieras_

#11

Dziękuje za ocenę. Jak już wspominałem, zmieniłem już wiele, ale zmienić trzeba jeszcze wiele. Wiadomo, że jeżeli chce się coś osiągnąć to się idzie do celu, czyli jeżeli zależy mi na tym serwerze muszę też: zwiększyć aktywność, być częściej dostępnym, jeszcze więcej pomagać i pomagać w rozwijaniu serwera. Zazwyczaj czas, który mogę wykorzystać właśnie na to marnuje na głupoty. Trzeba to zmienić. Co do przerw staram się grać teraz ciągle, lecz są sytuacje, które nie pomagają w tym. Tak jak MiroTcz wysłał tego screena - stało się coś przez co moje zdrowie trochę ucierpiało, a najbardziej moje "myśli", ponieważ nie wiedziałem do końca co będzie itd. Mam nadzieję, że kiedyś uda się wszystkie te rzeczy poprawić/zmienić i będzie tylko lepiej Uśmiech
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#12

Jestem na nie
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
1
1

#13

Podanie napisane ładnie, przejrzyście.
Osobiście nie znam Cie za dobrze, pamiętam, że kiedyś byłeś bardziej porywczy, teraz przystopowałeś. Dawno żadnej kary nie otrzymałeś, ale możliwe, że wynika to z tego, że jesteś mało aktywny.
Również zastanawiam się nas zdjęciem Mira - w administracji potrzebujemy osób, które będą aktywne, bez przerw (wyjątkiem są oczywiście sytuacje życiowe/losowe), ale patrząc na Twoją aktywność w całokształcie - kiepsko.
Nie widziałam, żebyś pomagał graczom na czacie,zgłaszał przewinienia czy błędy serwera.
Aktualnie jestem neutralna z przychyleniem na nie.
Jeżeli poprawisz pewne aspekty, w tym również aktywność na serwerze, na każdym ze światów - na kolejnej rekrutacji może Ci się uda.
Powodzenia Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#14

Odnosząc się do ciebie Natalia to uzasadnij dlaczego. Bo patrząc na to twój komentarz nic ciekawego nie wnosi. Najcik... Zastosowałem z tym moim dziecięcym zachowaniem, atencją. Zacząłem żyć normalnie, jestem już ogarnięty. Regulaminu już bym nie złamał. Zależy mi na grze na tym serwerze bardzo, więc już nie będę szkodził serwerowi, ani graczom. Aktywność zmieniłem i zaczynam już być aktywny na wszystkich trybach. Jeżeli sprawdzicie ontime, to błąd. Te 14h zrobiłem od tamtego tygodnia. W piątek miałem jakiś błąd i z 27h zrobiło się kilka minut ;/
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#15

Poprawiłem czas Twojej aktywności z serwera Survival, mimo tego nie wygląda ona dobrze.

Nie przekonujesz mnie do przyjęcia do administracji, nie mogę też za dużo na Twój temat powiedzieć. Jesteś na serwerze prawie od początku, ale ten czas nie został wystarczająco dobrze spożytkowany; niektórzy z kandydatów ze znacznie krótszym stażem zdążyli wywrzeć lepsze wrażenie. Robisz pewne postępy, ale to jest jeszcze za mało. Pokaż bardziej, że Ci zależy, spróbuj może zrobić coś w ramach "aktywności dodatkowej" - do tego potrzebny będzie czas. Jeśli będzie czas i aktywność dodatkowa to będziesz wypadał znacznie lepiej w rekrutacjach.


Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości