Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Redeq

#31

(16-02-2020, 12:44 PM)Sghey napisał(a): Jestem znowu na nie. Potrafisz być dziecinny; inaczej jesteś dziecinny(jest to moja własna opinia i proszę o nie odwracanie kota ogonem). Robienie tak zwanych roleplayów, gdzie patimatipl się cytując "*tnie sie*" nie jest na poziomie bycia administratorem. Nie grasz na survivalu. Czujesz do tego wręcz niechęć, a tam trzeba rąk do pracy. Albo się przekonasz do braku latania, ograniczonych surowców i posiadania hp, albo nici.

Znalazłem to zdarzenie, o które Ci chodziło i nigdzie nie widzę tam Redq'a. Najprawdopodobniej Ci się pomyliło, ale po prostu próbujesz oszkalować kogo się da w tej rekrutacji

[Obrazek: unknown.png]
(fragment rp znaleziony na Discordzie #creative-gra)
[Obrazek: Sygn2.png]
1

#32

Może już koniec tych rozmów? Jeżeli sghey chcesz coś udowodnić to od tego jest Discord, bo spam pod podaniem gdzie powinny znajdować się opinie innych robi się.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
1

#33

Dziękuję Kieras, ale nikt nie zabroni rozmawiać pod moim podaniem, lecz zgadzam się że nie jest to miejsce do takich typu rozmów.
Jeśli ktoś ma do mnie sprawę, zapraszam na PW.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#34

Mam bana na discordzie i tak, najwyraźniej nie ma co ciągnąć rozmowy. Natan, don't be so meanie.
1

#35

Jestem na tak
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
1

#36

A może jakiś argument? Dla mnie odpowiedzi bez uzasadnienia nie tyle, że nie mają sensu ale nie uświadamiają czemu wystawiłaś taką ocenę a nie inną.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1

#37

Osobiście, kiedy złożyłeś podanie, nie wiedziałam, kim jesteś, ale później zrozumiałam, że po prostu jesteś badziej aktywny na creative, na którym nie bywałam. Twój czas spędzany na survival zwiększył się w okresie rekrutacji, co - wydaje mi się - jest plusem. Mimo swojego wieku masz większą kulturę niż niejedna niby bardziej dojrzała osoba. Niejednokrotnie widziałam jak pomagasz (podajesz komendy itp.) oraz zwracasz uwagę na niewłaściwe zachowania graczy (na obu podserwerach). Z tego, co widać po czacie - jesteś raczej spokojnym, miłym graczem.
Myślę, że mógłbyś się sprawdzić.
Jestem na tak.

#38

Osoba bardzo kreatywna, znająca mechanikę gry oraz komendy na serwerze. Pomocna i przyjacielska. Nie daje po sobie poznać młodego wieku. Znaczna część administracji przesiaduje na sv, więc twoja większa aktywność na cv jest plusem. 

Jestem na tak!

#39

Zostaniesz przyjęty do administracji. Dobrze wykorzystaj tę szansę, życzę powodzenia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
2
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości