Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Redeq

#11

Jestem stanowczo na tak. Miły z ciebie człowiek Redeq i zasługujesz na tego kidmoda.
1

#12

Według mnie, nie wyróżniasz się przede wszystkim na czacie - nie jesteś imponująco aktywny, grasz sobie w spokoju i to Ci wystarcza.
Sprawa druga, na chwilę obecną masz tylko 21 godzin na survivalu i nie jest to najlepszy wynik (a jest to jednak najbardziej aktywny serwer, któremu trzeba poświęcić dużo uwagi ze względu na najwyższą liczbę i występki graczy), choć chwali się czas na creativie (który do imponujących również nie należy, mimo tego, że głównie tam grałeś). Nie mówiąc już o serwerze SKY.
Na dobry plus jest podpowiadanie/pomaganie innym graczom.
Kolejna rzecz - Twój wiek. Niby nie osądzamy po wieku, jednak brak 13 lat moim zdaniem jest na Twoją niekorzyść. Owszem, wiek niekoniecznie zawsze definiuje pewne zachowania, ale z doświadczenia z poprzednich rekrutacji wiem, że lepiej być trochę starszym niż młodszym, nie zapominajmy też, że jednak ten podpunkt o 13 latach jest i nie powinno się go ignorować.
Piątkowe eventy to ważna rzecz - im więcej ludzi z administracji, tym łatwiej go prowadzić…a Ciebie szczerze ani razu tam nie widziałam. Na chwilę obecną jestem na nie, ewentualnie w przyszłej rekrutacji, gdy poprawisz pewne aspekty i spełnisz teoretycznie coś, co jest nazwane wymaganiem.

Po jeszcze jednej analizie Twojego podania i dłuższym obserwowaniu Ciebie w ostatnich dniach, sądzę, że jesteś w stanie poprawić wymienione wyżej przez mnie aspekty, które przemawiały za moim "nie". Jesteś teraz znacznie aktywniejszy niż poprzednio i widziałam jak udzielasz pomocy innym graczom. Dopytujesz o szczegóły, nie tylko o których wiesz, ale których nie jesteś pewien-u członków administracji - mam na myśli siebie. Na chwilę obecną zmieniam swoje stanowisko, i jeżeli dostaniesz się do Administracji, to nie zawiedziesz nas, i tak jak do tej pory, będziesz aktywnym uczestnikiem najważniejszego trybu gry-survivalu.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#13

No i mam dylemat. Z jednej strony plusy którymi są staż na serwerze, brak kar. Podanie napisane bardzo ładnie. Z drugiej strony tak jak napisała Najcik, mało bywasz na survivalu a to na nim jest potrzebna największa aktywność administracji. Tak jak zwykle przymykam oko na małą aktywność na creative i skyblock tak na aktywność na survi niestety nie mogę. Na eventach też Cię nie widzę chociaż cieszę się że zadeklarowałeś aktywność na nich. Kojarzysz mi się z budowniczym na creative a z graczem na survi to słabo niestety. Zamiast funkcji kidmoda byłabym bardziej skłonna dać Ci rolę budowniczego. Dlatego też jeśli chodzi o kidmoda to jestem na Nie, jeśli chodzi o budowniczego to jak najbardziej. Co Wy na to? Uśmiech

#14

Ladykotko, wiem że najwięcej graczy do upilnowania znajduje się właśnie na survivalu. Zacząłem nadganiać aktywność na innych trybach. Będę na survivalu podczas eventów.
Jak nie teraz, to uda się w następnej rekrutacji Oczko
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#15

Nie zgodze sie z tym co napisala Najcik oraz Ladykotka, wedlug mnie twoja aktywnosc na creative jest duzym plusem, moze na survivalu gra najwiecej osob jednak nie znaczy to ze innych serwerow nie trzeba pilnowac i ze nie przydalaby sie na nich aktywna osoba z administracji.
Jesli chodzi o wiek to sama nie wiem, w sumie przez dluzszy czas myslalam ze masz jakies 15-16lat a tutaj takie zaskoczenie.
A w adminsitracji byly juz osoby w twoim wieku ktore pokazaly ze nie nadaja sie do tej roli, jednak wciaz uwazam ze powinno sie patrzec na to jak ogarnieta jest osoba a dopiero pozniej na wiek.
Przyda sie nastepna osoba ktora umie i lubi budowac.
Lenistwo i czesta zmiana zdania nie ida na twoja korzysc jednak mam nadzieje ze nie bedziesz jak pewien czlonek administracji i nie odejdziesz po 2 dniach.

Jestem na tak.

#16

Milko, moje częste zmiany zdania nie dotyczą tak ważnych rzeczy, a raczej rzeczy w budownictwie, ponieważ często buduję jedną rzecz od nowa Oczko.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1

#17

jestem na nie
[Obrazek: giphy.gif]
4
2
1

#18

(12-02-2020, 18:52 PM)Near napisał(a): jestem na nie

a może jakieś argumenty? bo bezsensowne "jestem na nie" uznaję aktualnie jako próbę no nie wiem może nabijania sobie postów na forum?
1

#19

A "jestem na tak" czym jest?, rozumiwm ze glosowanie na tak i niw podanie argumentów jest ok. Gdybym chcial sobie nabijac posty bawilbym sie w karczmę ?
[Obrazek: giphy.gif]
1

#20

Dobra morda pomocna no niestety mnie już nie bedzie na nastepnej edycjii przez problemy z administracją no i moim kontem ale życzę sukcesów




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości