Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Redeq

#21

Jestem znowu na nie. Potrafisz być dziecinny; inaczej jesteś dziecinny(jest to moja własna opinia i proszę o nie odwracanie kota ogonem). Robienie tak zwanych roleplayów, gdzie patimatipl się cytując "*tnie sie*" nie jest na poziomie bycia administratorem. Nie grasz na survivalu. Czujesz do tego wręcz niechęć, a tam trzeba rąk do pracy. Albo się przekonasz do braku latania, ograniczonych surowców i posiadania hp, albo nici.

#22

(13-02-2020, 18:43 PM)Near napisał(a): A "jestem na tak" czym jest?, rozumiwm ze glosowanie na tak i niw podanie argumentów jest ok. Gdybym chcial sobie nabijac posty bawilbym sie w karczmę ?

A przepraszam bardzo gdzie widzisz post w tym wątku z samym napisem "jestem na tak" ? Bo chyba niedowidzę.
2

#23

(16-02-2020, 12:44 PM)Sghey napisał(a): Jestem znowu na nie. Potrafisz być dziecinny; inaczej jesteś dziecinny(jest to moja własna opinia i proszę o nie odwracanie kota ogonem). Robienie tak zwanych roleplayów, gdzie patimatipl się cytując "*tnie sie*" nie jest na poziomie bycia administratorem. Nie grasz na survivalu. Czujesz do tego wręcz niechęć, a tam trzeba rąk do pracy. Albo się przekonasz do braku latania, ograniczonych surowców i posiadania hp, albo nici.

Słaba argumentacja. Dziecinnie to ty się zachowujesz. Niska aktywność na Survivalu nie przekreśla szans nikogo w rekrutacji. Przyda się również ktoś kto pomoże z prowadzeniem serwera Creative lub SkyBlock.
Gorsze od niskiej aktywności na Survivalu jest zainteresowanie wyłącznie tym serwerem i nie dostrzeganie pozostałych, które też wymagają opieki, rozwoju i pomocy graczom.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1

#24

(16-02-2020, 13:03 PM)Ladykotka napisał(a):
(13-02-2020, 18:43 PM)Near napisał(a): A "jestem na tak" czym jest?, rozumiwm ze glosowanie na tak i niw podanie argumentów jest ok. Gdybym chcial sobie nabijac posty bawilbym sie w karczmę ?

A przepraszam bardzo gdzie widzisz post w tym wątku z samym napisem "jestem na tak" ? Bo chyba niedowidzę.

rozumiem ze nie widzialas komentarzy przed edycja Uśmiech, lub próbjesz z kogos zrobic idiote Całus

edit// jezeli "zaslugujesz na niego" "miły z ciebie człowiek" jest sensownym argumentem ciekawie
[Obrazek: giphy.gif]
1

#25

Idiotę to robisz sam z siebie prezentując tą samą postawę co przy poprzedniej rekrutacji
[Obrazek: Sygn2.png]
1
1

#26

Płacz ze śmiechu nie moge napisac ez jestem na nie skoro inni pisza bezsensowne jestem na tak?
[Obrazek: giphy.gif]
1

#27

ehh aż mi się pewien cytat rodziców przypomniał apropo "inni" , gdybyś podał argumenty to pokazałbyś prznajmniej lepszy niż ci mityczni inni
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]

#28

Nie kojarzę abym organizował RolePlay z "cięciem się". Nie narzekam na brak latania, nieograniczonych surowców. Staram się nadrobić zaległości na wszystkich trybach.
Nie wiem skąd wziąłeś informacje o tych RP i "narzekaniu na brak niektórych możliwości na survivalu", ale wiedz, że są one błędne.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#29

te roleplaye to sam widziałem z discorda.. nawet się śmiałem na #spam Melodyjka pewnie nie potwierdzi ;c
prosze nie byc salty
to moja opinia, nie chce opinii waszej o mnie i o tym co pisze didnt ask Love

#30

Sghey, daj mi na to dowód. Nie przypominam sobie abym coś takiego robił.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości