Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja

#1

Propozycja na skiny URL.
Na wszystkich trybach
Moja propozycja polega na tym by odblokować permisje do wgrywania skinów przez URL, czyli /skin (URL). Wtedy gracze mogli by wgrywać swoje własne skiny.
Odpowiedz

#2

Moim zdaniem bezsensu jest dodawanie takiego czegoś. Komenda /skin nick i tak dużo daje i spójrz na to, że URL czasami Ci nie zadziała bo pokaże jakiś błąd. Ja jestem na nie.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz

#3

(08-02-2020, 14:32 PM)xNightmaree napisał(a): Moim zdaniem bezsensu jest dodawanie takiego czegoś. Komenda /skin nick i tak dużo daje i spójrz na to, że URL czasami Ci nie zadziała bo pokaże jakiś błąd. Ja jestem na nie.

URL zawsze działa przez imgur.com, wystarczy dać ''Nowy Post'' dać obrazek i otworzyć w nowej karcie ten obrazek. Zawsze działa. A po za tym, inni też pewnie mają takie strony, a ci co nie muszą nie będą korzystać z tej opcji.
Odpowiedz

#4

Pomysł ciekawy trzeba przyznać, lecz nie wiem czy jest to na tyle potrzebne by dodawać. Fakt, był by to ciekawy bajer stworzyć własny skin i móc na nim grać, ale nie wiem czy jest to potrzebne ponieważ nie widzę by ludzią przeszkadzała obecna opcja skinów, plus nie wiadomo z jakimi pracami by się to wiązało wprowadzić. Dlatego uważam serio pomysł ciekawy, ale nie wiem czy jest to tak potrzebne by się tym zająć ponieważ była by to opcja dla mniejszej ilości graczy(takie przynajmniej mam wrażenie, w końcu łatwiej pójść na łatwiznę i użyć już istniejącego skina)
Odpowiedz

#5

1) Masa Graczy Ma Premke
2) Masa Graczy jest leniwa

To poprostu dużo roboty dla paru osób
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości