Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Hide

#11

Natalia proszę wedytować swoje posty, bezsensowne napisanie "jestem na tak" "jestem na nie" nic nie wnoszą do wątku. Proszę napisać uzasadnienie swoich wypowiedzi, jeśli tego nie zrobisz zostaną one przeze mnie usunięte.

#12

Jestem na nie. Jedyne co robisz na survivalu to siedzenie na spawnie oraz nie pomagasz nowym graczom jak mają jakieś pytania.

#13

To niezłe siedzenie na spawnie. Jestem tam gdy musze odejść od komputera. Co do pomagania nowym gdy mają pytanie to wiadomo, że nie odpowiem, jeśli nie jestem chwilowo dostępny lub czymś innym zajęty Oczko

#14

Odnośnie podania, ładnie napisane. Czytelne.
Wiek na plus, spora ilość czasu, który możesz poświęcić dla serwera. Staż na MW bardzo dobry.
Zraził mnie punkt, w którym piszesz, że ze względu na duże lagi nie wchodziłeś ostatnio na SV w piątkowych eventach -
będąc w Administracji musisz brać pod uwagę, że nawet w normalnej rozgrywce będą się one pojawiać, i chcąc nie chcąc - wypadało by być aktywnym na serwerze. Nie możesz sobie wybierać, że albo będziesz albo nie.. ze względu na lagi.

Wracając, mało Cię ostatnio widzę, nie zauważyłam, byś pomagał graczom i był aktywny na czacie.
Nie wyróżniasz się na tle innych, składających podanie. Na forum troszkę słabo
- dołączyłeś w 2017 a na koncie masz 18 postów Smutek

Na chwilę obecną jestem na nie, myślę, że jak poprawisz wspomniane aspekty, to możesz mieć szansę w przyszłości. Powodzenia Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#15

Z lagami to nie chodzi mi, że na serwerze. Ostatnio mam problemy z internetem i dlatego, lecz za niedługo będę mieć nowy. Ostatnio mało jestem na serwerze i zgłosiłem nieobecność. A jeżeli chodzi o forum to nie mam żadnego usprawiedliwienia.

#16

Tutaj będzie podobnie jak w przypadku Kierasa: Nie przekonujesz mnie do przyjęcia do administracji, nie mogę też za dużo na Twój temat powiedzieć. Jesteś na serwerze długi czas, ale ten czas nie został wystarczająco dobrze spożytkowany; niektórzy z kandydatów ze znacznie krótszym stażem zdążyli wywrzeć lepsze wrażenie.  Podanie dobrze napisane, wiek dobry, staż i deklarowany czas poświęcany dla serwera również - ale w tej rekrutacji to nie wystarczy. Pokaż bardziej, że Ci zależy, spróbuj może zrobić coś w ramach "aktywności dodatkowej" - do tego potrzebny będzie czas. Jeśli będzie czas i aktywność dodatkowa to będziesz wypadał znacznie lepiej w rekrutacjach.


Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości