Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Dokącz zdanie!

#1

Pewna osoba zaczyna zdanie.. niektórzy mówią ze musi być sensowne Uśmiech lecz ja dodam trochę śmiechu.

Ja zaczynam i każdy dodaje najgłupsze dokączenie zdania Uśmiech tylko bez zbytnio brzydkich slow.. 

PS. jeżeli ktoś poda zakączenie do którego się wymysleć końcówki nie da to dana osoba zaczyna kolejne zdanie  Uśmiech , milej zabawy

   Zaczynam ,

Na (...)
Odpowiedz

#2

Jest już podobny wątek.. ''Historyjka''
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

Historyjka! To co innego tu śmieszne a tam jak najbardziej sensowne...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#4

Forum. ..
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#5

są ..... Uśmiech
Odpowiedz

#6

Adam znowu zasmiecasz forum czyms co juz jest -.-
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#7

Usuńcie wszystkie Adama watkj. On zaśmiecać forum jak jest jakaś gra to nie rób jej, a nie...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#8

(19-02-2017, 08:37 AM)BartiXior99 napisał(a): Usuńcie wszystkie Adama watkj. On zaśmiecać forum jak jest jakaś gra to nie rób jej, a nie...
Usuńcie wszystkie posty Bartiego, bo "on zaśmiecać" forum bezsensownymi postami

Odpowiedz

#9

Nie. Ja pisze normalnie...

Jak tam w górach pola było
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#10

(19-02-2017, 12:09 PM)BartiXior99 napisał(a): Nie. Ja pisze normalnie...

Jak tam w górach pola było
 Smuci mnie to , że "ktoś"Chce usunąć (!wszystkie!) wątki gdyż nie tylko ja "zaśmiecam" Forum.Polecam wiedzieć do czego służy "Forum" o ile jeszcze to jest FORUM , a nie coś innego... Dla tych którzy nie wiedzą , Forum to miejsce w którym społeczeństwo pisze coś co miało by wpływ na stronę lub serwer w jakiejś grze.Zasmuca mnie też to , że "ktoś" chce usunąć wątki bo już jest podobny. Gdyż sentencja wątku jest zupełnie inna.(Przykład)W jednym wątku ktoś pisze że zdania mają być sensowne a w drugim wątku , że  mają być głupie i śmieszne.TO JEST ZAKŁADKA "GRY I ZABAWY" więc nie wiem jaka by była zabawa z tego , że ktoś powie "poszedłem do sklepu" i się z tego ktoś zacznie śmiać .. nawet jeżeli było by to możliwe to i tak było by trudne..."poszedłem do sklepu na Zakupy" , zdanie SENSOWNE ale NAWET MNIE to jakoś specjalnie nie śmieszy Ja zaczepki nie szukam I nie chce nikogo ZBYT MOCNO obrazić ale jeżeli ktoś szuka przyczepy to niech "kupi na aukcji". Koniec Kropka , czekam  co na to odpowiedzą inni.... o ile zauważą ...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości