Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] xNightmaree

#1

Nick w grze: xNightmaree
Wiek: 15
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od 2 edycji
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od dwóch do trzech godzin dziennie (w weekendy dłużej)
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Tak
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: 3 lata
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, 
Obecni Administratorzy (wymień): Animekowa, Ladykotka, N_Thinker, MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Damonte, Naten_13
Obecni Moderatorzy (wymień): -
Obowiązki administracji: 

Pomoc graczom

Pilnowanie chatu
Znajomość komend
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam.
Gdzie znajduje się regulamin:

- Na serwerze discord kanał #regulamin
- W grze pod komendą /regulamin
- Na forum w dziale Regulaminy i Ogłoszenia
- Na stronie internetowej https://mineworld.pl/index.php/regulamin/

Dlaczego właśnie Ty: Pierwsza rekrutacja okazała się niepowodzeniem dla mnie, ale dała mi to do myślenia przy pracy na rzecz serwera. Chciałbym pokazać, że po odrzuceniu w rekrutacji nie należy się poddawać a próbować do skutku dlatego nie poddaję się i próbuję dalej. Pomagam graczom jak umiem i oprowadzam nowych graczy na serwerze.
Opisz siebie (minimum 6 zdań):

Mam na imię Tobiasz, pochodzę z Kalisza i moim zamiłowaniem jest gra w siatkówkę. W wolnym czasie spędzam czas na serwerze albo gram w siatkówkę. Niekiedy umiem wybuchnąć złością, ale to jest rzadkość. Moją drugą pasją są stare komputery, nie tyle co ich części, ale różnego typu oprogramowania lub grafiki. W przyszłości wybieram się na grafika internetowego lub na elektryka. Często oglądam filmy dotyczące 2 wojny światowej. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]

#2

A więc tak, moim zdaniem musisz poprawić aktywność na trybie Creative, nie widuję cię tam za często.
Nie widziałem abyś zachowywał się niestosownie na chacie. Pozostaję NEUTRALNY z lekkim przechyleniem na TAK.
Powodzenia Oczko
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#3

Ja na Twój temat wypowiem się tak.
Jesteś miły i nie gardzisz pomocą, jesteś często aktywny lecz głównie na jednym trybie - survival. Nie zabijasz już choć czasami widzę z twojej strony zachowanie jakim jest zabijanie by wkurzyć tą osobę czasami nawet kilka razy dziennie lecz oddajesz itemy i pomagasz się rozwijać. Jesteś osobą dojrzałą, stanowczą oraz dużo wiesz, przez pewne sytuacje można zauważyć, że bardzo zależy Ci na grze tutaj. Niestety mimo tego wszystkiego masz kilka wad, czyli czasami wymykają ci się z ust jakieś wulgaryzmy, czasami piszesz z caps lookiem na groupchat.
Przejdę teraz do oceny podania.

Plusy:
Wiek, staż, oraz znajomość obowiązków rangi na którą kandydujesz, to samo pewnie komend.


Minusy: 
Aktywność na niektórych trybach gry, czasami zachowanie i te zabijanie by kogoś wkurzyć jak to wspomniałem.

Osobiście jestem neutralny, lecz z przechyleniem na TAK. Powodzenia Night!
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#4

Sprawdziłam ilość Twoich godzin na trybie creative.. i wypadło dość słabo, bo zaledwie dwie godzinki z paroma minutkami. Więc u mnie to zdecydowanie na minus, biorąc pod uwagę,że jest już połowa edycji.
Na serverze survival troszkę lepiej, jednak tylko niecałe 47 godzin. Moim zdaniem to troszkę marny wynik.
Często widzę Cię, jak piszesz z DC na grze, jednak nie jest to to samo, jak byś w niej był. Minusem są jak dla mnie Twoje rozmówki po alkoholu-co może zdarzyło się raz/dwa-jednak nie powinno mieć miejsca Uśmiech
Brak kar na Twoim koncie przemawia na plus, tak samo wiek i przejrzystość podania.
Jak popracujesz nad aktywnością w grze i na forum (forum-nie biorę ostatniego czasu, gdzie byłeś w miarę aktywny), to widzę Cie w Administracji przy kolejnej rekrutacji,jednak w obecnej chwili jestem na Nie.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#5

Biorąc pod uwagę wiek, brak kar i znajomość komend jestem trochę za tak.
Raz się umiera. 

#6

Plusy:  (te pogrubione i podkreślone są ważniejsze i bardziej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
           (te ciemniejszą czcionką i kursywą są mniej ważne i mniej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
- Nawet często Cię widzę na Surwiwalu
- Długi staż na serwerze
- Dobrze znasz obowiązki administracji
- Brak kar

Minusy: (te pogrubione i podkreślone są ważniejsze i bardziej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
             (te ciemniejszą czcionką i kursywą są mniej ważne i mniej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
- Musisz nadal popracować nad swoim zachowaniem
- Praktycznie brak aktywności na Creative, ale prawdopodobnie to się zmieni jak dołączysz do administracji

Szczerze to obecnie nie widzę Cię w roli Administracji. Twoje zachowanie często pozostawia wiele do powiedzenia. Moja ocena: NIE/NEUTRAL (z dużym przechyleniem na nie)
[Obrazek: Sygn2.png]

#7

No i przyszło mi wypowiedzieć się na Twój temat Oczko Ja trochę inaczej spojrzę na Twoje podanie niż przedmówcy. Niska aktywność na creative w ogóle mnie nie rusza (ja sama jestem adminem a mam tam bardzo bardzo bardzo małą aktywność ponieważ nie lubię tam grać po prostu). Skoro przedmówcy piszą o creative to dlaczego nie wspomną o skyblocku? Przecież to też nasz serwer. No ale do rzeczy.

Często Cię widzę na survivalu, aktywnie pomagającego innym. Nie wiem jak jest z tym co wspomniała Najcik czyli "rozmówki po alkoholu", jeśli miało coś takiego miejsce to skoro miałbyś być członkiem administracji to nie powinno to się nigdy więcej zdarzyć. Nie posiadasz kar co również jest na plus. Podanie napisane fajnie, tylko czemu w obowiązkach administracji tylko dwie pozycje? Mało coś Język Kolejnym plusem jest staż na serwerze, wiele czasu już z nami jesteś co bardzo mnie cieszy. Aha i jeśli zabijanie innych graczy na survivalu zdarza Ci się za często to też jeśli dołączysz do administracji to musiałaby się częstotliwość mordowań zmniejszyć.

Jestem za przyjęciem Cię na okres próbny (długość okresu próbnego do ustalenia z administracją). Jeśli w tym czasie nie pojawią się przewinienia o których wspomnieli przedmówcy czyli zbyt częste mordowania, bądź mordowania po złości oraz nie pojawią się "rozmówki po alkoholu" które mogłyby ukazać administrację w złym świetle to członkostwo w administracji będzie pełnoprawne.
1
1

#8

Jestem na tak
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
1

#9

Podanie jest ładnie napisane i ogółem przejrzyste. Twoja aktywność na survivalu to zdecydowany plus, choć gorzej z creative i skyblockiem. Poza tym, masz długi staż i raczej jesteś komunikatywnym, miłym i pomocnym graczem. Wiek i znajomość komend też jest Twoim pozytywem. Chciałam też dodać, że pomimo dawnego złego zachowania i tego, jak gracze Cię wtedy widzieli to teraz naprawdę widać ogromną zmianę na lepsze. 
Jestem na tak
1

#10

Przypominam, że to Twoje drugie podejście przy rekrutacji, więc warto byłoby Cię potraktować poważniej, ale z drugiej strony poprzednie podanie zostało rozpatrzone negatywnie i nie przeszło do dalszego etapu. Mimo wszystko - na pewno większym plusem jest ponowna próba po pierwszej porażce (niż kompletnie pierwsza próba, chociaż to też zależy u kogo).

Nie mogę zaprzeczyć, że względem tego jaki kiedyś byłeś - aktualnie popełniłeś ogromny postęp.

Uważam, że Twoje zachowanie wciąż ma pewne niedociągnięcia, ale na pewno zostało na tyle poprawione, że nie przeszkadza mi w żadnym stopniu u kandydata. Przeszłości się nie zmieni, ale zmieniać można teraźniejszość, żeby poskutkowała zupełnie inną przyszłością. Tak było w Twoim przypadku, a ja nie chcę zignorować poprawy, która już trwa od naprawdę dłuższego czasu.

Często zgłaszasz błędy, udzielasz się na czacie (chociaż głównie się to nasiliło od niedawna x D), udzielasz się na forum i jesteś na nim od dłuższego czasu, regularnie wchodzisz na serwer i informujesz o graczach, którzy naruszają regulamin.

Uważam, że zasługujesz na szansę, ale będę za okresem próbnym (podobnie jak Lady) i gdybyś go przeszedł pozytywnie - zostałbyś pełnoprawnym kidmodem.

Jeśli jestem za okresem próbnym, równie dobrze można wywnioskować, że jestem w zauważalnym stopniu na TAK, powodzenia przy dalszym etapie.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości