Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Rekrutacja

#21

Zwracałam Ci na to uwagę już na poprzedniej edycji, więc proszę nie pisać jakbyś nie był świadom tego co budujesz.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#22

Podanie napisane ładnie. Przejrzyście i w żadnym wypadku nie skopiowane.
Wiek na plus, staż jak najbardziej pozytywny. Często widzę Cię na eventach piątkowych, Kreatywnych Pikselach. Gorzej na sky, ale myśle, że to nadrobisz w najbliższym czasie. Wiadomo-nie każdy tryb nam odpowiada.
Widziałam, że zgłaszałeś sporo błędów w grze, potrafisz odróżnić cheatera od zwykłego gracza. Jesteś aktywy na forum, na czacie gry i na discordzie. Wiesz co się aktualnie dzieje na serwerze i umiesz to wykorzystać oraz przekazać graczom, którzy tego nie odkryli.
Bany, które otrzymałeś w poprzednich edycjach myślę, że zostały przez Ciebie dogłębnie przeanalizowane i wyjaśnione. Wiesz gdzie popełniłeś błąd i że się to więcej nie powtórzy.
Przytoczę tu słowa TheZertera - znasz się na mechanice serwera, co może być bardzo przydatne w wyszukiwaniu błędów gry i zapobieganiem wszelakich oszustw.
Odnośnie całkokształtu zachowania - gracze Cię lubią, jesteś kulturalny i potrafisz się zachować. Nie wdajesz się w bezsensowne kłótnie, nie zaśmiecasz czatu zbędną gadaniną. Wiesz kiedy przystopować lub po prostu odpuścić, wiedząc, że nie ma sensu prowadzić dyskusji.
Uważam, że nadajesz się na stanowisko KidModa, takich osób szukamy. Osób, które wniosą do Administracji "świeży powiew" oraz spojrzenie na wszystko z innej perspektywy. Jestem na TAK.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
1

#23

Po obserwacji Twojego ostatniego zachowania na serwerze stwierdzam, że nie zależy Ci już na miejscu w administracji i sprawiasz inne wrażenie niż z chwili wysłania podania, dlatego wspomniane zalety mimo ewentualnego przyjęcia do administracji nie zostałyby w pełni wykorzystane lub straciłyby na aktualności.

Co do rzeczy wspomnianych przez Natena i Animka nie są one tu decydujące, ale faktem jest, że mimo pierwszej takiej sytuacji z 3 edycji nie zrobiłeś od siebie nic, by w następnej edycji zmniejszyć prawdopodobieństwo ponownego wystąpienia problemu (np. nie spytałeś o ocenę przed budową lub tuż po jej zakończeniu).

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości