Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z _Diamentowa_

#1

Witam ponownie, nadszedł wtorek więc to czas na kolejny wywiad. Tym razem gościem zaproszonym do wywiadu jest nikt inny jak _Diamentowa_ zapraszam do lektury.




1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

_Diamentowa_: Cześć, mam na imię Kamila i mam 13 lat.


2) Co robisz w wolnych chwilach?

_Diamentowa_: Gdy jest zimno na dworze spędzam czas na MineWorld lub rysuję, słuchając przy tym muzyki. W zimę często jeżdżę na łyżwach, gdy jest ciepło lub są wakacje wychodzę na dwór, podróżuję i spotykam się ze znajomymi.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

_Diamentowa_: Interesuje się zwierzętami, uwielbiam malować chociaż czasem mi nie wychodzi, no i lubię fotografować, zwłaszcza gdy wyjeżdżam i są jakieś ładne widoki Język


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

_Diamentowa_: Nie, niczego się nie boje Uśmiech


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

_Diamentowa_: Około 3 lata temu, kolega z klasy mnie namówił i zainstalował.


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

_Diamentowa_: Po dość długiej przerwie gry w Minecraft zapytałam znaną mi osobę o ten serwer, podała mi IP i spodobał mi się serwer, no i na nim gram Duży Uśmiech


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

_Diamentowa_: Najbardziej podoba mi się administracja, no i wszystko Duży Uśmiech


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

_Diamentowa_: Podobają mi się areny, balon oraz mapa bossów Duży Uśmiech


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

_Diamentowa_: Przeważnie gram na survivalu. chociaż ostatnio zaczęłam grać również na creative. Zwiedzam działki i podróżuję po świecie w poszukiwaniu ciekawych miejsc w których mogę coś zbudować. I buduję, często też z nudów chodzę po spawnie i zostawiam itemy w skrzyniach ciekawie ułożone Język


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

_Diamentowa_: Denerwuje mnie limit wymian z wieśniakami, gdy coś sprzedaje a wieśniak nie chce przyjąć przedmiotu który sprzedaję.


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

_Diamentowa_: Nikt.


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

_Diamentowa_: Na serwerze gram z wieloma osobami, ale najczęściej z _KoteQ_ i TheZiomej.


13) Jak powstał twój nick?

_Diamentowa_: Nick "_Diamentowa_" powstał z mojego mini-marzenia w Minecrafcie: Zdobyć cały set diamentowy, gdy zaczęłam grać na serwerach inne nicki były zajęte, dlatego przyjaciółka zaproponowała mi "Diamentowa", a że mi coś nie pasowało dodałam "_" na początku i na końcu nicku.


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

_Diamentowa_: O niczym nie marzę na serwerze, mam wszystko co mi do szczęścia potrzebne Język


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

_Diamentowa_: Nie zbudowałam nic ciekawego Język.


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

_Diamentowa_: Wycinałam lasy, budowałam małe domki które nie miały okien i kopałam w kopalniach. No i pilnowałam swojego "domku" przed mobami.


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

_Diamentowa_: Tak, ale wolę o nich nie mówić Język


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

_Diamentowa_: Pozdrawiam MineWorld i wszystkich którzy to czytają Język


19) Może teraz parę słów od siebie?

_Diamentowa_: Nie Język


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

_Diamentowa_: Również dziękuje za wywiad Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Śmieszny i słodki wywiad.
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#3

Serio niczego się nie boisz ? Płacz ze śmiechu
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości